Зв'яжіться з нами

Новини України

ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ ТА УПРАВЛІННЯ ВОГНЕМ «СИНТЕЗ» ВІД «INTERPROINVEST»

Опубліковано

від

Компанія InterProInvest на виставці «Зброя та безпека» показала нову систему стабілізації та управління вогнем «СИНТЕЗ», що встановлюється на будь-які бойові модулі легкої броньованої техніки та стаціонарних вогневих точок для охорони периметру.

Крім компонентів управління зброєю пристрій також має систему стабілізації гармати та систему спостереження з використанням будь-яких оптичних приладів. Призначена для ураження броньованих цілей, вогневих точок, живої сили противника та стрільби по повітряних цілях.

Пристрій розроблено на новій елементній базі з цифровим сигналом. Управління системою здійснюється за допомогою дистанційного модуля, який передає кодований сигнал на відстані до 100 метрів. Спрощена система керування не вимагає від оператора спеціальних навичок, уся інформація розташована на моніторі та пульті управління командира та навідника. Система забезпечує автоматичний захват та безперервне супроводження від 5 цілей (за бажанням замовника), а також прицільну стрільбу по рухомих цілях. На випробуваннях під час стрільби в русі на гусеничній техніці на дистанціях у 800 м, 1000 м та 1500 м система показала високий процент попадання.

181009 SINTEZ 1

181009 SINTEZ 2

defence-ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють