Зв'яжіться з нами

Озброєння

Збройні сили отримають інноваційні радіолокатори вітчизняного виробництва

Опубліковано

від

Дванадцятитонний модуль повністю готовий до використання за 10 хвилин

Вже за рік Збройні сили України оновляться новими радіолокаційними станціями вітчизняного виробництва. Радіолокаційна станція не має аналогів, а за деякими показниками значно обходить конкурентів із Росії, Франції, США та Ізраїлю, йдеться у сюжеті ICTV.

Як зазначається, Дванадцятитонний модуль повністю готовий до використання за 10 хвилин. Для порівняння, радіолокаційні системи попереднього покоління – у бойове положення ставали за півгодини – годину.

Мобільний оглядовий 3D радіолокатор – унікальна розробка запорізьких конструкторів комплексу Іскра. Вони заявляють, що їхня розробка – втілення надсучасних технологій. Дальність роботи станції – 500 км, висота виявлення цілі – 40 км. Стеження за кожним об’єктом ведеться у трьох осях координат.

Для обслуговування радіолокатора потрібні 3 оператори. Станція може працювати цілодобово, завдяки власним генераторам. Не підведе у будь-яких кліматичних умовах, у низовині і у горах.

Радіолокатор вже добре зарекомендував себе під час останніх навчань на півдні країни. На фронт така установка має надійти вже за рік.

glavcom.ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють