Зв'яжіться з нами

Новини України

Заводы Харькова получат крупный заказ на танки для армии. ВИДЕО

Опубліковано

від

В Харькове отметили День танкистов. Торжества прошли в военном институте танковых войск НТУ «ХПИ».

Об этом идет речь в сюжете МГ Объектив.

В 1997-м Харьковское танковое училище стало ВУЗом, однако спустя два года его сократили до небольшого факультета харьковского политеха. В июле текущего года постановлением Кабмина снова создан военный институт.

Ряды института в этом году пополнили 139 курсантов, 90 из них принимали участие в боевых действиях в зоне АТО. Александр Курганский был механиком-водителем танка. За бои под Саур-Могилой получил орден «За мужество» – его экипаж выжил после семи прямых попаданий вражеского гранатомета.

В честь профессионального праздника лучших воинов наградили медалями и знаками отличия Министерства обороны. Глава военного ведомства Степан Полторак отметил: украинские механизированные подразделения укомплектованы танками на 100%. Предприятия Харькова в этом году получат массовый заказ на производство бронетехники в большем количестве, чем за предыдущие 26 лет.

Для гостей праздника подготовили выставку бронетехники и стрелкового оружия. Кульминацией торжества стало театрализованное спортивно-военное представление. На стадионе института реконструировали эпизод боевого столкновения на Донбассе с использованием техники, имитационных гранат и дымовых завес.

sprotyv.info

Новини США

У Сенаті США назвали умови для надання Україні летальної зброї

Опубліковано

від

Від

В прийнятому у США законопроекті детально описані умови надання допомоги Україні

Допомога США, яка передбачає виділення Україні $350 мільйонів і летальну зброю, надаватиметься за умови прогресу в ключових реформах оборонного сектору України.

Про це заявив американський сенатор Роб Портман, повідомляє «Голос Америки».

«Якщо російська агресія на сході України продовжиться і якщо Росія продовжить використовувати технології гібридної війни, такі як пропаганда та дезінформація, для США та НАТО дуже важливо надавати постійну економічну, політичну та військову підтримку, щоб Україна забезпечила своє демократичне майбутнє. Незалежна Україна є ключовим елементом не тільки Східної Європи, але зачіпає і ширші інтереси США в регіоні та поза ним», – зазначив Портман.

За його словами, в законопроекті детально описані умови надання допомоги й перераховані такі реформи в українській «оборонці»: введення цивільного контролю за військовими, співпрацю та координацію з парламентським наглядом за військовими, покращення системи забезпечення та управління запасами та безпеки чутливих іноземних технологій.

Як відомо, Сенат США схвалив проект оборонного бюджету з $350 мільйонами для України, в тому числі на військові потреби.

Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони.

glavcom.ua

Продовжити читання

Новини США

Сенат США одобрил оборонный бюджет, предусматривающий $350 млн помощи Украине

Опубліковано

від

Від

Конгресс завершил процедуру принятия оборонного бюджета – 2018, который теперь направляется на подпись президенту США.

Сенат США одобрил проект закона “О бюджете США на 2018 год на потребности национальной обороны”, который предусматривает выделение $350 млн для предоставления безопасностной помощи Украине. Об этом сообщило в Facebook вечером 16 ноября посольство Украины в США.

“Таким образом, Конгресс завершил процедуру принятия указанного документа, который отныне направляется на подпись президенту США”, – говорится в сообщении.

По информации посольства, проект закона санкционирует предоставление Украине летальных вооружений оборонного характера и существенно расширяет параметры поддержки Украины со стороны США в безопасностной и оборонной сферах.

В документ включены положения, которые позволяют использовать средства оборонного бюджета США на потребности реабилитации в медицинских учреждениях Соединенных Штатов раненных украинских военнослужащих, обучение и подготовку украинских медицинских специалистов в этой сфере, а также для усиления возможностей Воздушных и Военно-морских сил Украины.

“Впервые на законодательном уровне предлагается предоставить Украине такие оборонные средства: радиолокационные средства противовоздушной обороны и наблюдения за надводной ситуацией; военно-морские противоминные средства; корабли прибрежного действия и береговой охраны”, – отметили в посольстве.

gordonua.com

Продовжити читання

Новини України

Чому “Укроборонпром” уклав мільйонний контракт із компанією, зареєстрованою у звичайній квартирі

Опубліковано

від

Від

Підприємство уклало контракт на 150 мільйонів доларів із американською компанією, яка зареєстрована у звичайній квартирі. В українському оборонному відомстві кажуть, що ці інвестиції буквально врятують вітчизняне авібудування. Проте у цієї сумнівної компанії зі США немає жодного досвіду. Більше того – контракт із “Укроборонпромом” для неї перший.

В “Укроборонпромі” з гордістю повідомили, що американська компаніія готова вкласти 150 мільйонів доларів у Харківське авіаційне виробниче підприємство.

“Ця домовленість із залучення інвестицій з США є надважливою подією для України. Вперше на авіабудівне підприємство нашої країни заходить потужний інвестор міжнародного рівня, який планує вкладати кошти протягом багатьох років”, – зазначили у підприємстві.

Ім’я потужного інвестора – Oriole Capital Group. Контракт із нею, за словами директора підприємства Романа Романова, був підписаний на авіавиставці у Дубаї.

Журналісти 24 Каналу вирішили перевірити, що ж це за компанія.

Із сайту цієї компанії справді видно, що займаються вони літаками. Проте сайт у них зовсім новенький, створений у 2017-му році. Але найцікавіше не це. У розділі “Новини” всього одна замітка, і, власне, це замітка про контракт із “Укроборонпромом”. Більше ніяких новин у цієї компанії немає. Ні успішних проектів, ні прикладів співробітництва бодай з кимось. Нічого. Навіть про цьогорічну авіавиставку у Дубаї, де нібито підписали контракт із нашим оборонним підприємством, жодної згадки.

Попри низку корупційних скандалів із “Укроборонпромом”, керівництво підприємства залишається незмінним.

Якщо дивитися на структуру всього “Укроборонпрому”, то це найзвичайніша гоп-компанія з Херсонщини. Подивимося на Романа Романова. Це керівник штабу Петра Порошенка, він був офіційним дилером “Богдана”, теж Петра Порошенка до речі,
– різко висловився волонтер Благодійного фонду “Повернись живим” Андрій Римарук.

Варто також згадати нещодавний сканадал із закупівлею БТР “Тритон” для прикордонників, який виготовляє “Кузня на Рибальскому”. Підприємсто, яке також пов’язане із президентом Порошенком. Цією обородкую зацікавились у НАБУ. Нібито бойові модулі для тритонів продавали утричі дорожче. Проте перевірити, як проводився тендер і що закуповували, неможливо.

“Останнім часом все, що стосується закупівель озброєння, покривається грифом “Секретно”, і, прикриваючись державною таємницею, вони практично уникають будь-якого виду звітності”, – зазначив військовий експерт Олег Жданов.

Простою мовою: уточнити умови контракту із цією сумнівною американською компанією-одноденкою – неможливо. І цілком вірогідно, що ця історія може закінчитися черговим “лижним інструктором”.

24tv.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють