Зв'яжіться з нами

Думки

За яких умов НАТО може втрутитися у конфлікт України та Росії

Опубліковано

від

Втручання НАТО у військовий конфлікт між Україною і Росією малоймовірне. Хоча в різних міжнародних організаціях бувають несподівані рішення. Міжнародні союзи діють, виходячи з конкретної ситуації, а не згідно зі статутом.

Таку думку 24 каналу висловив військовий експерт Ігор Лосєв.

НАТО – доволі бюрократична організація і, перш ніж щось зробити, вони довго радитимуться. За статутом, НАТО має певні обов’язки лише перед своїми членами. А Україна не входить до Альянсу. Але бувають форс-мажори. Стан крайньої необхідності,
– говорить Ігор Лосєв.

При цьому, наголошує фахівець, міжнародні структури і великі країни за певних умов можуть допомогти Україні, якщо Росія розпочне широкомасштабний наступ. Зокрема, коли побачать, що Україна чинить великий опір агресору.

“Загроза широкомасштабного наступу Росії є реальною практично щодня. Російська армія на наших кордонах перебуває у стані повної бойової готовності. І коли їй Путін скаже – почне наступ в глибину України. Тому треба готуватися до оборони самим. Якщо міжнародні структури хочуть нам допомогти, то спочатку подивляться, як поводить себе Україна. Якщо побачать, що волі до спротиву немає, ніхто і пальцем не поворухне”, – наголосив експерт.

Експерт нагадав: у 1939 році Чехословаччина нічого не зробила для захисту від німецької агресії. І Захід їй не допоміг. Хоча це була демократична і правова держава. А авторитарна Польща почала воювати з Німеччиною. І Великобританія з Францією через це оголосили Німеччині війну.

Українська влада, щоб виграти вибори, заграє з потужним внутрішнім ворогом – проросійськими силами, які діють нахабно, підло і демонстративно. Ці ігри можуть довести країну до краху. Зовнішній світ це теж бачить. Але, якщо влада і країна стоятимуть на смерть проти російської агресії, то нам допоможуть. Як казав німецький філософ Ніцше: “Допоможи собі сам, і тоді кожен тобі допоможе”,
– зауважив Ігор Лосєв.

Нагадаємо, екс-глава Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж заявив: якщо російські війська почнуть широкомасштабний наступ на Україну, то країни-члени Північноатлантичного Альянсу розблокують свій нейтралітет і втрутяться для вирішення конфлікту.

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють