Зв'яжіться з нами

Новини Європи

З’явилося ефектне відео польоту українського винищувача у рамках престижного авіашоу

Опубліковано

від

10 червня у Данії відбулося авіашоу Danish Air Show – 2018, участь у якому брали й українські Су-27 та Іл-76.

Як на своїй сторінці у Facebook повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ, учасниками шоу також були літаки C-130J (Великобританія), F-18 (Фінські військово-повітряні сили), T-55/FB-6, MIG-15U (Королівство Норвегія), F-5E TIGER (авіація Швейцарської Конфедерації), а також авіація Грецької Республіки та Іспанії. Окрім того, Данію представляли літаки F-16, T-17 SAAB SUPPORTER, Л-29, гвинтокрил EH101 MERLIN і пілотажні групи.

акож українські ві1йськові оприлюднили відео тренувального польоту українського винищувача Су-27, що відбувся напередодні Danish Air Show – 2018. Додамо, що зу штурвалом був полковник Олександр Оксанченко.

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Реклама
Коментарі

Новини Європи

В Приднестровье рядом с украинской границей заметили военную технику России

Опубліковано

від

Від

На приднепровской трассе Тирасполь-Рыбница, всего в нескольких километрах от украинской границы, заметили колоны российской военной техники.

Три колоны бронированной военной техники и спецтранспорта двигались с базы Оперативной группы российских войск в Приднестровье в направлении города Дубэсарь, который находится на территории непризнанной республики.

Филипенко отмечает, что военный транспорт двигался в зоне безопасности, что запрещено.

Позже молдавская сторона в Объединенной контрольной комиссии выразила обеспокоенность переброской техники и затребовала ответа Тирасполя и России.

В ответ представители приднестровского региона заявили, что вся военная техника находится в местах постоянной дислокации.

Российские представители сообщили, что изучат этот случай и проинформируют ОКК на следующем заседании.

inforesist

Продовжити читання

Новини Європи

ФОТО: на полигоне в Адажи военные отрабатывали «быстрое прибытие союзников»

Опубліковано

від

Від

В субботу 9 июня на Адажском полигоне Национальных вооруженных сил развернулись международные учения Swift Response 2018. В них отрабатывалась способность подразделений из разных стран скоординированно высадить свой десант в Латвии.

В учениях задействовали десять самолетов C-17 Globemaster из Форт-Брагаса в Северной Каролине (США) — они привезли свыше 600 солдат 82-й Воздушно-десантной дивизии США и Королевских вооруженных сил Великобритании. С собой гости привезли экипировку и технику.

Самолеты вылетели из Форт-Брагаса утром 8 июня и совершили 10-часовой беспосадочный перелет в Латвию, дозаправив баки топливом прямо в воздухе над Атлантическим океаном.

За десантированием наблюдали министр обороны Раймонд Бергманис и командир НВС Латвии генерал-лейтенант Леонид Калниньш.

Позднее стало известно, что одно транспортное средство при падении с парашютом на землю в Адажи загорелось. В этом можно убедиться, и посмотрев нашу фотогалерею.

Swift Response — это ежегодные военные маневры армий США и стран Европы, посвященные отработке навыка оперативного реагирования союзников в случае возникновения внезапной угрозы какому-либо из государств. Учения на территории семи стран (США, Израиля, Италии, Великобритании, Польши, Португалии и Испании) с участием 2300 военнослужащих продлятся до 15 июня.

lsm.lv

Продовжити читання

Збройні сили України

Німці перемогли у Strong Europe Tank Challenge, Швеція та Австрія посіли призові місця

Опубліковано

від

Від

Сьогодні завершилися треті міжнародні змагання Strong Europe Tank Challenge 2018, що проходили на американському військовому полігоні біля німецького міста Графенвер, з 3 по 8 червня 2018 року.

Переможцем змагань став німецький танковий взвод.

Ukrainian Military Pages

Нагадаємо, що німецькі танкісти перемагали також у перших танкових змаганнях у 2016-му, а у минулому році зайняли друге місце, уступивши першість Австрії.

Загалом призові місця виглядають так:

  1. Німеччина (Leopard 2A6)
  2. Швеція (Stridsvagn 122)
  3. Австрія (Leopard 2А4)

Крім того, кубок зі снайперської стрільби взяв американський взвод.

Ukrainian Military Pages

Цього року у танкових змаганнях брали участь вісім країн-членів НАТО та партнерів. До Австрії, Франції, Німеччини, Польщі, України та Сполучених Штатів вперше приєдналися танкові взводи зі Сполученого Королівства та Швеції.

Сьогодні, у п’ятий день змагань, всі вісім команд долали смугу перешкод, взяли участь у танковій олімпіаді (перенесення на швидкість запасних частин та боєкомплекту танку), а також продемонстрували свої можливості у снайперській стрільбі з танку.

Кілька фото із сьогоднішніх вправ:

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

Нагадаємо, що у попередні дні були вправи: танковий взвод у наступі, танковий взвод у обороні, розпізнавання та ідентифікація цілей, розвідка, корегування вогню артилерії, ремонт ураженого танку та надання медичної допомоги екіпажу, оцінювання дистанції до цілі, водіння танку, евакуація танку в умовах радіохімічної загрози та швидкісна стрільба з особистої зброї.

 

ukrmilitary

 

Продовжити читання

Зараз обговорюють