Зв'яжіться з нами

Військово-морські сили

З майбутніми офіцерами морської піхоти проводяться практичні заняття з морської десантної підготовки (фоторепортаж)

Опубліковано

від

У Військово-Морських Силах Збройних Сил України тривають заняття з морської десантної підготовки з майбутніми офіцерами морської піхоти — курсантами Військової академії (м.Одеса). Заняття за ініціативи Командування ВМС ЗС України і за погодженням з вищим військовим навчальним закладом проводяться на середньому десантному кораблі «Юрій Олефіренко» як під час стоянки корабля в базі, так і на виході в морі.

— Мета занять — навчити майбутніх командирів підрозділів морської піхоти практичним діям у морському десанті, продовжити так би мовити закладення в них лідерських якостей, а саме вміння вести за собою, боротися та перемагати, всебічно сприяти тому, щоб вони вже відчували себе частиною Військово-Морських Сил, — зазначив викладач однієї із кафедр Військової академії (м.Одеса) капітан Микита Вітек.

Як додав офіцер, військовий виш і Військово-Морські Сили заняття з курсантами у такому форматі проводять вперше. За його інформацією, протягом визначеного періоду курсанти вивчають організацію служби на кораблі, обов’язки морського десанту при завантаженні та на переході морем, практично відпрацьовують завантаження (вивантаження) бойової техніки, особового складу, вантажів. Крім того, за словами викладача, майбутні офіцери морської піхоти тренуються діяти у складі доглядових команд, боротися спільно з екіпажем за живучість корабля, а також з повітряним противником силами та засобами особового складу десанту.

Командир середнього десантного корабля «Юрій Олефіренко» капітан 3 рангу Юрій Вицький наголосив на непересічному значенні занять з морської десантної підготовки безпосередньо на кораблі із залученням бронетехніки в плані підготовки майбутніх офіцерів морської піхоти.

— Як командира десантного корабля, мене дуже задовольняє та обставина, що такі заняття з майбутніми офіцерами морської піхоти проводяться безпосередньо на десантному кораблі. Це дасть можливість вивчити його будову, отримати необхідні знання та практичні навички, з тим, щоб у подальшому навчати відповідним чином підлеглий особовий склад. Це позитивно позначиться на якості взаємодії командного складу корабля з офіцерами морської піхоти, на швидкості пошуку «спільної мови» між екіпажем і морським десантом, — сказав капітан 3 рангу Юрій Вицький.

Як додав офіцер, під час виходу в море згідно з поставленим завданням будуть відпрацьовані практичні дії курсантів, а саме — в питаннях організації оборони і охорони, взаємодії з особовим складом під час боротьби за живучість корабля. Крім того, як планується, майбутні офіцери проведуть навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснять метання ручних гранат тощо.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

 

mil.gov.ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють