Зв'яжіться з нами

Озброєння Росії

Из-за нехватки украинских деталей в России утилизируют баллистические ракеты «Сатана»

Опубліковано

від

В России в ближайшее время намерены начать утилизацию межконтинентальных баллистических ракет Р-36М «Воевода» (SS-18 Satan по классификации НАТО), пишет «РИА Новости».

Заместитель главы Министерства обороны России Юрий Борисов заявил, что «Сатана» устарела, поэтому ее сменят на МБР «Сармат».

«Она разработана еще в середине 1980-х годов и стоит на боевом дежурстве, но время проходит, технологии двигаются вперед, эта система устаревает. Она уже на финише своего жизненного цикла, и мы скоро начнем утилизировать эту ракету», — сказал он.

В свою очередь главный редактор журнала «Арсенал Отечества» полковник Виктор Мураховский заявляет, что Россия отказалось от «Санаты» из-за отсутствия комплектующих, производимых исключительно в Украине.

«Одной из причин стало то, что нам пришлось переводить на свои силы производство некоторых комплектующих ракеты. Поскольку производства некоторых комплектующих на территории нашей страны не было, восстанавливать его смысла не имеет: пришлось бы вкладывать большие деньги в восстановление производства компонентов, которые уже не являются современными», — считает Мураховский.

При этом он подтверждает, что ракета могла физически устареть. К примеру, герметичные емкости, в которых находится жидкое топливо, на котором запускается ракета, могут со временем прийти в негодность.

inforesist

Реклама
Коментарі

Озброєння

В Єгипті планується розпочати ліцензійний монтаж російських танків Т-90С

Опубліковано

від

Від

У четвертому кварталі 2019 року в Єгипті планується розпочати ліцензійний монтаж російських танків Т-90С та Т-90СК (командний варіант) з машинокомплектів російської корпорації Уралвагонзавод. Протягом 2019-2026 років в Єгипті планується скласти до 400 танків російського виробництва.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на портал menadefense.net.

Контракт, підписаний між Єгиптом та РФ, передбачає монтаж 50 танків на рік. При цьому 200 машин мають складатися з машинокомплектів російського виробництва, решта 200 мають частково виготовлятися в Єгипті. Зокрема, місцеві фірми будуть зварювати корпуси та танкові башти.
В середині 2017 року Єгипет повідомив про плани придбання 1000 танків T-90С та припинення модернізації танків Т-72. Раніше 200 танків Т-90С придбав Алжир, 73 – Ірак і 146 – Кувейт.

Наразі в Єгипті на заводі №200 в Хелуані триває ліцензійний монтаж американських танків M1A1 Abrams. Поставка монтажних комплектів фінансується США в рамках військової допомоги. Від початку 1992 року американський концерн General Dynamics поставив до Єгипту вже 1105 таких комплектів, а плани Єгипту передбачають придбання 1300-1500 танків M1A1 Abrams.

defence-ua.com

Продовжити читання

Новини Азії

Росія збільшує розміщення заборонених крилатих ракет, – командувач ядерних сил США

Опубліковано

від

Від

Командувач ядерних сил США, керівник Стратегічного командування Джон Гайтен заявляє, що Росія збільшила розміщення крилатих ракет, які, як заявляють у Вашингтоні, порушують договір 1987 року про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.

Як повідомляє “Радіо Свобода”, під час слухань у комітеті Сенату з питань збройних сил республіканець Деб Фішер запитав, чи збільшує Росія виробництво і розміщення крилатих ракет. Гайтен у відповідь сказав: “Так”.

Договір про РСМД вважається знаковою угодою між Сполученими Штатами та Радянським Союзом, яка створила схему перевірки відповідності ядерних арсеналів сторін. Уперше Сполучені Штати офіційно звинуватили Росію в недотриманні домовленостей ще в 2014 році, хоча експерти розвідки заявили, що нова система в Росії була розроблена ще за кілька років до цього.

1 березня президент Росії Володимир Путін у зверненні до Федеральних зборів розповів про новітнє озброєння Росії: стратегічний ракетний комплекс “Сармат”, авіаційний ракетний комплекс “Кинджал”, гіперзвуковий ракетний комплекс із плануючим крилатим блоком і бойову лазерну установку. Президент Росії розповів про малопомітну крилату ракету низького польоту з ядерною бойовою частиною і непередбачуваною траєкторією польоту. Він назвав її невразливою для наявних і майбутніх систем ПРО і ППО. Крім того, Путін звернув увагу на океанську багатоцільову систему з безпілотними підводними апаратами з ядерною енергоустановкою, здатною нести ядерні заряди великої потужності.

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков 2 березня заперечив, що Росія порушила будь-які міжнародні пакти з контролю над озброєннями.

24tv.ua

Продовжити читання

Новини Азії

“Денег нет?”: Путин утверждает, что Россия снизит расходы на оборону

Опубліковано

від

Від

В 2018–2019 годах Россия снизит расходы на оборону. Об этом в ходе встречи с кандидатами в президенты РФ говорил президент Владимир Путин, сообщает российский «Интерфакс».

Он уверил, что уменьшение расходов не приведет к снижению обороноспособности России. Путин добавил, что «основные расходы были сделаны для создания новейших систем вооружения в предыдущие годы».

По словам российского президента, «до логического завершения» нужно довести уже имеющиеся разработки, о которых он «еще не говорил». Путин также отметил, что со всеми государствами он намерен выстраивать конструктивные отношения, а все спорные ситуации – решать политико-дипломатическим путем.

sprotyv.info

Продовжити читання

Зараз обговорюють