Зв'яжіться з нами

Новини Європи

WILLIAMS ADVANCED ENGINEERING РОЗРОБИЛА НОВУ ТЕХНОЛОГІЮ ДЛЯ ЛЕГКИХ ВІЙСЬКОВИХ УКРИТТІВ

Опубліковано

від

Британська компанія розробила нові легкі військові укриття, використовуючи для цього запозичену з Formula 1 технологію.

Компанія Williams Advanced Engineering спільно з Британською військовою науково технічною лабораторією (Dstl) та Військово-безпековим акселератором (DASА) працюють над створенням легких військових укриттів з використанням інноваційних технологій композитних матеріалів, запозичених з Formula 1. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на Army Technology.

«Легка вага є ключовою для автоспорту, тому використання вуглецевого волокна має вирішальне значення для постійного розвитку цього виду спорту. Наразі ж ми шукаємо більш широкого застосування для цієї технологій. Гадаю, що інновації від команди Williams Advanced Engineering забезпечать кращий та легший захист для збройних сил. Ми також розраховуємо на співробітництво з Dstl та DASA, щоб забезпечити можливість швидкого засвоєння та застосування наших технологій», – зазначає директор компанії Крейг Вілсон.

Технологія, що використовується у Formula 1, передбачає використання фіброармованих полімерів, а саме скловолокна, вуглецевого волокна, арамідних та інших матеріалів. Як зазначають розробники, такі матеріали дозволяють створювати різні рівні захисту, що залежать від молекулярної структури композитних матеріалів. Деякі адаптовані під жорстку структуру, інші мають бути легкими – усе залежить від вимог військових. Укриття з цих матеріалів можуть бути модифіковані для захисту від вибухів, уламків, ударів тощо. Такі укриття набагато легше переносити, але водночас наразі виникають питання з вартістю композитних матеріалів, а також проблемами з простотою використання та виробничими інструментами.

З усім тим, Williams Advanced Engineering спільно з іншими структурами має намір впровадити композитні технології та стати лідером в цьому сегменті завдяки взаємодії з нетрадиційними постачальниками у низці галузей промисловості. Доступ до передової технології, створеної в першу чергу для F1, є яскравим прикладом такої взаємодії, вважають у компанії. Крім суто військового призначення, нова технологія може потенційно використовуватися для забезпечення внутрішньої безпеки та гуманітарних цілей.
defence-ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють