Зв'яжіться з нами

Новини України

Вищий спецiалiзований суд України звільнив з під варти старшого солдата Сергія Колмогорова

Опубліковано

від

Вищий спецiалiзований суд України задовольнив касаційну скаргу та призначив новий розгляд справи Колмогорова.

Розглянувши касаційну скаргу прикордонника Сергія Колмогорова та вислухавши аргументи прокурорів та потерпілих, суд прийняв рішення відмовити в затвердженому раніше прийнятого рішення Маріупольського суду, за яким Сергія осудили до 13 років в’язниці.

 

mil.in.ua

Реклама
Коментарі

Новини України

Морська авіація отримала гелікоптер Ка-226

Опубліковано

від

Від

Нещодавно зусиллями групи волонтерів до складу ВМСУ був введений багатоцільовий вертоліт Ка-226 у санітарній версії. Повітряна машина здатна евакуювати поранених з будь-якої місцевості. На борту є все, щоб вже у повітрі надавати реанімаційну та іншу медичну допомогу.

Про це у Facebook повідомив речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко, у минулому речник Міноборони з питань АТО.

Також він повідомив про перепони з якими довелося стикнутися команді волонтерів на шляху гелікоптера до морської авіації.

Тобто, небайдужі хлопці і дівчата витратили свої статки, час та нерви для збільшення шансів вижити нашим пораненим воїнам.

Але що довелося пережити волонтерам на шляху власне реанімації вертольоту та передачі його військовим, може розповісти ініціатор цього проекту та мій колега Даулет Бейсембаєв.

Якщо коротко, то на шляху Ка-226 зі Львова до ВМС ЗСУ вставали деякі категорично налаштовані народні депутати(!), львівські ділки, посадовці і “заряджені” ними представники медіа. Під цю відновлену машину одразу забажали “невідкладно” будувати медичний корпус з вертолітним майданчиком, по ходу – звинувачували офіцерів ВМС у рейдерстві і шахрайстві!!!

Від усіх військових, цивільних, заряджених духом Перемоги над агресором, та просто небайдужих українців висловлюю волонтерам ЩИРУ ВДЯЧНІСТЬ!!!

Бейсембаєв та його команда – справжні герої!!!

Слава УКРАЇНІ!!!

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages фото © facebook.com/lysenko.andrii

Нагадаємо, 2008 року вертоліт Ка-226 конфіскували на митниці й передали у власність Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який, своєю чергою, передав його на Львівський авіаремонтний завод, де спеціалісти мали провести техогляд і спеціальну реєстрацію перед використанням. Але до реальних польотів справа так і не дійшла. Читати більше »»

 

ukrmilitary

Продовжити читання

Новини України

В Генштабе рассказали, на каких танках наши танкисты примут участие в «Сильной Европе»

Опубліковано

від

Від

Вскоре начнутся международные танковые соревнования «Сильная Европа 2018» (Strong Europe Tank Challenge). В город Графенвер, что в Германии, прибудут команды из 8 стран. Официальное открытие соревнований состоится 3 июня. К прошлогодним участникам из Австрии, Германии, Польши, Франции, США и Украины присоединятся еще представители Великобритании и Швеции.

Кто на которой машины будет выступать? Команды от Вооруженных Сил Австрии, Польши и Германии заявили те же модификации танка Leopard, что и в 2017 году: 2А4, 2А5 и 2А6 соответственно.

Соорганизаторы соревнований американцы будут участвовать уже на модернизированном танке Abrams M1A2. Также стоит заметить, что от США и Германии предусматривается по две команды.

Французы привезут свой основной боевой танк AMX – 56 “Leclerc”.

Что касается Украины, то, по сообщению Генштаба ВСУ, танкисты 14-й отдельной механизированной бригады будут соревноваться на Т-84.

Новички же конкурса – британцы и шведы – будут вооружены своими отечественными танками Challenger 2 и Stridsvagn 122 (последний – лицензионная версия немецкого Leopard).

Основные характеристики боевых машин

Т-84 со своей массой в 50 тонн является самым легким среди соперников и имеет самый большой калибр пушки – 125 миллиметров, так как в остальных – 120 миллиметров.

Двигатели у британского Challenger и украинского Т-84 имеют 1200 лошадиных сил, тогда как у других конкурсантов они несколько мощнее – 1500.

Максимальная скорость у всех участников почти одинакова – около 70 километров в час. Немного медленнее – только британские машины: они могут разогнаться до 59 километров в час.

Украинские и французский танки оборудованы автоматическими системами подзарядки, поэтому экипажи этих машин состоят из трех военнослужащих, у остальных участников – по четыре.

sprotyv.info

Продовжити читання

Новини України

До експлуатації у ЗСУ допущений безпілотний авіаційний комплекс Observer-S (ВІДЕО)

Опубліковано

від

Від

Відповідно наказу Міністра оборони України №158, до експлуатації у Збройних Силах України на особливий період допущений безпілотний авіаційний комплекс Observer-S, розроблений компанією Def C.

Def C – профільна компанія консорціуму Intecracy Group, яка займається реалізацією проектів в оборонному секторі і для військово- промислового комплексу.

Безпілотний авіаційний комплекс Observer-S призначений для повітряної розвідки в умовах ведення бойових дій, виявлення і визначення координат бойової техніки, розташування військ, укріплених позицій супротивника для цілевказання, корегування вогню артилерії.

До складу комплексу входять:

  • три безпілотні летальні апарати Оbserver-S, обладнані цифровими відеокамерами з 20-кратним оптичним зумом;
  • наземна станція керування;
  • антенний комплекс (антена для каналу передачі телеметричних даних і керування літаком, антена передачі даних для відеоканалу);
  • дві акумуляторні батареї для двох БПЛА;
  • зарядний пристрій для акумуляторних батарей.

Ukrainian Military Pages фото © Def C

Комплекс пройшов випробування у Державному науково-випробувальному центрі Збройних Сил України та отримав висновок про відповідність уточненим вимогам до БпЛА класу – міні (тактична ланка). У рамках випробувань Observer-S також підтвердив здатність виконувати польотні завдання в умовах застосування комплексу радіоперешкод (придушення сигналів GSM, GPS, ГЛОНАСС).

Observer-S здатен виконувати автоматичний політ за заданим маршрутом з можливістю його коригування в режимі реального часу, протягом всього польоту БпЛА передає інформацію про хід виконання польоту, своє розташування з прив’язкою на карті, повітряну і шляхову швидкості, курс польоту, висоту. Забезпечує автоматичне супроводження нерухомої цілі.

Для зручності розвідки точкової мети БпЛА має режим обльоту вказаної точки із заданим радіусом, автоматично здійснюючи корекційні поправки, враховуючи кутові швидкості польоту, що виникають при дії атмосферних погодних явищ. Дальність відеоканалу до 30 км.

В автоматичному режимі розраховує координати цілі, за якою спостерігають і передає їх до наземної станції керування. Може працювати в зв’язці з іншими безпілотниками і комплексами, або бути ретранслятором.

Злітна вага 5,5 – 6,5 кг, корисне навантаження 1 – 1,5 кг. Довжина 1650 мм, розмах крил 3,4 м.

Тривалість польоту від 90 хвилин до 5 годин, в залежності від корисного навантаження і комплектації. Дальність маршруту 75-100 км, віддаленість від базової точки 25-30 км.

Конструкція БпЛА створена з урахуванням різноманітних умов експлуатації, крило більшого подовження має вуглепластиковий композитний лонжерон і дозволяє експлуатувати БпЛА в широкому діапазоні швидкостей. Завдяки модульній конструкції, при пошкодженні апарата в умовах бойових дій, його ремонт проводиться за короткий час шляхом заміни елементів, які вийшли з ладу.

Привод – безколекторний синхронний електродвигун. Живлення електродвигуна і бортового обладнання здійснюється від літій-полімерних акумуляторів великої ємності (16А/г).

Навчання фахівців, що будуть експлуатувати безпілотні авіаційні комплекси, буде здійснено на базі підприємства-розробника із подальшої підготовкою у Житомирському військовому інституті ім. С.П. Корольова.

Допуск до експлуатації здійснений згідно Порядку постачання озброєння, військової і спеціальної техніки під час особливого періоду, введення надзвичайного стану та у період проведення антитерористичної операції, що затверджений ПКМУ від 25.02.2015 №345.

Після закінчення умов особливого періоду Міністерство оборони, відповідно до Порядку, повинно прийняти рішення про зняття з експлуатації цього комплексу, або прийняти його на озброєння в установленому порядку.

ukrmilitary

Продовжити читання

Зараз обговорюють