Зв'яжіться з нами

Новини України

Виробництво бронемашини “Гекон” у цехах інженерної групи “АРЕЙ”. Відео

Опубліковано

від

На відміну від колишніх радянських БРДМ-2, “Гекон” має модульний принцип виконання й компонування бронекузова. Це дає змогу в найкоротший час створювати машини різного призначення на базі стандартного шасі. На думку конструкторів, бронемашина може бути корисною і розвідникам, і десантникам, і операторам БПЛА.

Досі модернізацію БРДМів здійснювали традиційно: замінювали силовий агрегат, установлювали додаткові двері по бортах для безпечної посадки-висадки екіпажу (десанту), удосконалювали захист тощо.

“Гекон” – значно глибша модернізація бронемашини. На БКМ замість класичної механічної трансмісії встановили гідростатичні приводи, тому водій машини оперуватиме лише двома педалями – акселератора та гальма.

“Гекон” має потужний силовий агрегат. Базовий у 140 кінських сил ГАЗівський двигун замінено на General Motors потужністю 215 кінських сил, водночас машина стала динамічнішою, та й економія пального за інтенсивної експлуатації є суттєвою. За рахунок гідростатичної трансмісії бронемашина має високі динамічні характеристики, це довели результати заводських випробувань.

Бронемашина, як і раніше, здатна долати вплав водні перешкоди. Для цього установлено два італійські водомети оригінальної конструкції.

Як стверджують конструктори, у модернізованої бронемашини підвищили рівень бронезахисту за рахунок нового протимінного й модульного захисту корпусу.

За словами розробників, за всіма стандартами базовий рівень захисту в БКМ “Гекон” відповідає класу ПЗСА-6. Цей клас захисту убезпечує екіпаж від ураження кулями типу Б-32 7,62 мм із гвинтівки типу СГД на відстані 15 м зі швидкістю польоту 850 м/с, а також від ураження боєприпасу 5,45 із термозміцненим сердечником автомата АК-74. За потреби на БКМ можна встановити додаткові елементи модульного захисту до 800 кг. Це забезпечить захищеність екіпажу від бронебійної кулі типу Б-32 калібру 12,7 мм на відстані не менше як 33 м.

У базовій комплектації бойову машину призначено для транспортування особового складу, його вогневої підтримки, бойових дій механізованими та високомобільними десантними підрозділами.

Загальна вага БКМ у стандартній комплектації становить 8 тонн і близько 9 тонн – у разі використання додаткових комплектів бронювання. Водночас запас ходу бронемашини – близько 650 км. Максимальна швидкість руху дорогами загального призначення становить 110 км/год, а на воді – 10-12 км/год.

З урахуванням вищезгаданих удосконалень і новацій орієнтовна вартість серійної бойової машини, за попередніми розрахунками, може становити близько 3,1 млн грн, а це значно дешевше за аналоги.

defence-ua.com

Реклама
Коментарі

НАТО

“Силы специальных операций Вооруженных Сил Украины будут совместимыми с ССО НАТО”, – Муженко

Опубліковано

від

Від

Силы специальных операций Вооруженных сил Украины будут совместимы с ССО Североатлантического альянса (НАТО).

“Силы специальных операций Вооруженных Сил Украины будут совместимыми с ССО НАТО. С командующим ССО Североатлантического альянса вице-адмиралом Коленом Килрейном договорились активизировать деятельность по дальнейшему развитию отечественных ССО”, – написал он.

censor.net.ua

Продовжити читання

Новини України

У КБ “Південне” визначаться з реакцією на претензії Міноборони РФ через розірвання контракту щодо РС-20 від 2003 року після отримання рішення суду

Опубліковано

від

Від

У Державному підприємстві “Конструкторське бюро “Південне” ім. Янгеля” (КБП, Дніпро) визначаться з реакцією на претензії Міністерства оборони РФ у зв’язку з розірванням контракту від 2003 року на продовження гарантійних термінів експлуатації російських важких ракетних комплексів РС-20 “Воєвода” після офіційного отримання судового рішення російської судової інстанції, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” у вівторок у КБП.

“Рішення щодо претензій російського військового відомства буде ухвалено після отримання офіційного судового рішення російської судової інстанції. На сьогодні КБП такого рішення не має”, – повідомив співрозмовник агентства.

Він підтвердив, що КБ “Південне” розірвало контракт із російським військовим відомством від 2003 року з огляду на введену рішенням РНБО України та указом президента в серпні 2014 року заборону на військово-технічне співробітництво (ВТС) із РФ через російську агресію та анексією Криму.

Як повідомлялося, Арбітражний суд Москви 15 березня оприлюднив повідомлення про ухвалене 12 березня рішення щодо стягнення з КБ “Південне” на користь Міноборони РФ 1,1 млрд руб (близько $17,3 млн – ІФ) з огляду на розірвання контракту від 2003 року на продовження гарантійних термінів експлуатації стратегічної ракети РС-20В “Воєвода” (за класифікацією НАТО SS-18 “Сатана”).

За даними з відкритих російських джерел, позов Міноборони РФ до українського підприємства було подано в лютому 2017 року, його розгляд відкладався кілька разів. Справу розглядали в закритому судовому засіданні, і її подробиць суд не розголошує.

ДП “КБ “Південне” ім. М.К. Янгеля” – основний науковий центр України, що має передові космічні технології, вагома частина продукції та послуг компанії постачається на експорт, зокрема до країн ЄС та США.

Підприємства ракетно-космічної галузі України забезпечували продовження термінів експлуатації ракетного комплексу 15П118М (МБР РС-20В, за західною класифікацією SS-18 “Satan” – ІФ), розробки ДП КБ “Південне” і виробництва ДП “Південмаш” (обидва Дніпро), що стоїть на озброєнні РВСП РФ, до розриву ВТС із РФ у зв’язку з російською агресією.

ua.interfax.com.ua

Продовжити читання

Новини України

До України прибула багатонаціональна інспекційна група США з контролю над озброєнням

Опубліковано

від

Від

Як повідомляє Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України, протягом поточного тижня іноземні верифікатори в рамках контролю за виконанням Договору про звичайні Збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ) проведуть дві інспекції оголошених місць.

— На виконання міжнародних зобов’язань у сфері контролю над звичайними озброєннями, у період з 19 по 23 березня 2018 року на території України перебуватиме багатонаціональна інспекційна група США у складі дев’яти осіб для проведення двох інспекцій оголошених місць за ДЗЗСЄ. До складу інспекційної групи США також входять представники Румунії та Польщі, — повідомляють українські верифікатори.

Мета згаданих заходів — контроль за дотриманням Україною кількісних обмежень озброєння та військової техніки, що підпадають під дію ДЗЗСЄ. За умовами ДЗЗСЄ, міжнародна інспекційна група повідомить про місце першої інспекції через одну годину після прибуття до пункту в’їзду-виїзду Дніпро.

defence-ua.com

Продовжити читання

Зараз обговорюють