Зв'яжіться з нами

Історія

Вся суть СРСР у 6 моторошних цифрах

Опубліковано

від

Днем утворення СРСР у минулому і навіть досі вважається 30 грудня. У цей день чотири республіки начебто підписали договір про об’єднання в одну союзну державу. І вже тут починається велика брехня Радянського Союзу. Адже керівництво Радянської України по суті не підписало цей договір із Росією!

Більше того, документ так і не ратифікували. Його остаточний текст не розробили. І, зрозуміло, що він не став міжнародною угодою. На той час Україна вважала використання назви СРСР незаконним. В офіційних документах збереглися звернення української сторони до Кремля.

Насправді СРСР був утворений 6 липня 1923 року. До 33 року цей день мав статус вихідного, свято називали “День Союзу РСР”. Варто зауважити, що у різні роки ця подія називалася по-різному:

“День заснування СРСР”
“День прийняття Конституції СРСР”
“День СРСР”.

Утворення СРСР
Насправді СРСР утворився 6 липня 1923 року

Але у 1930-х Йосип Сталін видалив з історичної пам’яті свято. Воно свідчило про його невдачі і було просто невигідним. Уся історія СРСР пронизана містифікацією і викривленнями історичних фактів. Окрім великої брехні, СРСР приніс світу, зокрема й Україні, колосально жахливі наслідки.

Рівень життя

У СРСР любили розповідати про чудове соціалістичне життя, рівність і достаток. Усім відомі нібито чудесні “індустріалізація” та “п’ятирічки”, які забезпечували мешканців радянського життя усіма благами суспільства. Тим часом у 1987 році ВВП на душу населення у СРСР складав 37% від американського. А це стільки ж, скільки і у 1860-х роках, і у 1960-х роках.

СРСР ВВП
Схоже, в Радянському Союзі жили одні з найбідніших людей…

СРСР дохід населення
В СРСР брехали про достаток простих жителів

Робота внікуди

Хоча жителів Радянського Союзу постійно закликали до ударної роботи, працювати змушували усіх, нагороджували кращих доярок і т.д., ефективність праці була дуже низькою. Взяти хоча б надої корів. Чому в СРСР вони були найнижчі?

СРСР рівень життя
Успіхи СРСР – примарні

Тривалість життя

Попри життя у “соціалістичному раї”, жителі Радянського Союзу помирали у доволі молодому віці. Важка робота, низький рівень медичного обслуговування, репресії, переслідування розстріли… З 1950-х років тривалість життя в СРСР не росла. Чого не скажеш про “буржуазно-імперіалістичні країни”. Тривалість життя в країнах-вихідцях з Радянського Союзу досі залишається низькою. Так, в Україні середня тривалість життя станом на 2015 рік була 70 років.

СРСРС тривалість життя
Тривалість життя на пострадянському просторі досі залишається низькою

Депортація народів

У сталінські часи активно використовувався такий інструмент національної політики, як депортація народів. Людей за національною ознакою насильно переселяли у віддалені місцевості СРСР. Часу на збори їм майже не давали, умови перевезення були жахливі. Їх розміщали у спецпоселеннях, де практично не було умов для життя. Загалом від цих вимушених внутрішніх переселень постраждало близько 6 мільйонів людей. Через нелюдські умови загинуло від 1 до 1,5 мільйона людей!

Депортація кримських татар
Депортація кримських татар

Голодомор

Вирішуючи так зване українське питання, керівництво СРСР вдалося до жахливого злочину проти людства – створили штучний голод. Вимучені голодом люди не матимуть сили виступати за свої права. У підсумку Голодомор забрав життя понад 3 мільйонів 940 тисяч українців, а втрати у частині ненароджених становлять 6 мільйонів 122 тисячі осіб. Такі дані науково-демографічної експертизи. Здебільшого постраждали селяни, оскільки власне села залишалися найбільш українськими. Наслідки Голодомору відчувають на собі і сучасні покоління українців.

Репресована інтелігенція

Розстріляне відродження – трагічний термін, який позначає еліту української нації у 20-х роках, яка була винищена сталінським режимом. До кола репресованих належали письменники, музиканти, діячі культури, художники, тощо. Точна кількість репресованих українських інтелігентів періоду Розстріляного відродження невідома. Однак, за певними даними, це число сягало 30 000 людей! Утисків радянської влади зазнали і представники інтелігенції інших народів.

Родина Крушельницьких
Родина Крушельницьких – фото є символом винищення сталінським режимом української інтелігенції

Ось такий був Радянський Союз. Штучне утворення на крові і брехні, насильстві і містифікації. Зі знищеною церквою, інтелігенцією та традиціями…

24tv.ua

Реклама
Коментарі

АТО

Три года спустя: Украина вспоминает киборгов Донецкого аэропорта

Опубліковано

від

Від

Сегодня, 16 января, Украина неофициально по инициативе самих киборгов отмечает День памяти защитников Донецкого аэропорта – военнослужащих, добровольцев, медиков и волонтеров, которые совместными усилиями 242 дня удерживали оборону на территории этого объекта инфраструктуры на северо-западе Донецка.

Около 03:00 ночи 26 мая 2014 года в аэропорт зашли десятки вооруженных боевиков, которые потребовали от военных покинуть внутренний периметр ДАП. Поддержку террористам оказывали подразделения “кадыровцев”. ВСУ провели стремительную спецоперацию по зачистке аэропорта с применением снайперов и авиации.

После этого началась затяжная и изнурительная оборона рубежей и объектов.

Финальная фаза обороны ДАП стартовала 13 января 2015 года. К этому времени в результате постоянных массированных танковых и артобстрелов со стороны боевиков рухнула диспетчерская башня, изображение которой стало символом обороны аэропорта. В период 19-22 января боевики, воспользовавшись перемирием для эвакуации своих убитых и раненых, заминировали перекрытия здания и подорвали их.

По официальным данным, при обороне ДАП погибли более 200 военных. За последние несколько суток обороны ДАП погибли 58 бойцов, преимущественно в результаты финального обрушения плиты второго этажа.

Оборона ДАП длилась всего на неделю меньше, чем оборона Севастополя от фашистских захватчиков во время Второй мировой войны, и значительно дольше, чем оборона Брестской крепости. В этой горячей точке в разное время работали спецназовцы 3-го отдельного полка, десантники 79-й, 80-й, 81-й и 95-й бригад, “мехи” из 93-й и 57-й бригад, военные 90-го аэромобильного и 74-го разведывательного батальонов, бойцы батальона Днепр-1, добровольцы Правого сектора и многие другие.

ДАП и окрестности по-прежнему находятся в зоне эффективного огневого контроля ВСУ.

За стойкость и мужество защитников аэропорта 2015-2015 годов назвали “киборгами”. Художественный фильм об обороне ДАП могут выдвинуть на Оскар.

Источник

Продовжити читання

Історія

Оприлюднили повний список кораблів, які РФ вкрала в України

Опубліковано

від

Від

Оприлюднили повний список суден Військово-Морських Сил України, які були захоплені Росією під час окупації Криму.

Перелік надало видання “Крим. Реалії“.

1. Великий підводний човен “Запоріжжя”.

2. Протичовновий корвет “Тернопіль”.

3. Протичовновий корвет “Луцьк”.

4. Протичовновий корвет “Хмельницький”.

5. Ракетний корвет “Придніпров’я”.

6. Великий розвідувальний корабель “Славутич”.

7. Протидиверсійний катер “Феодосія”.

8. Катер-торпедолов “Херсон”.

10. Рятувальне буксирне судно “Кременець”.

11. Рейдовий буксир “Дубно”.

12. Великий гідрографічний катер “Сквира”.

13. Судно-нафтосміттєзбирач “МКС-482”.

14. Рейдовий катер пр. 1394а “РРКа-603”.

15. Плавучий кран “Каланчак”.

16. Навчально-тренувальне судно “Велика Олександрівка”.

17. Рейдовий роз’їзний катер “РК-1931”.

18. Базовий тральщик “Маріуполь”.

19. Ракетний корвет “Кременчук”.

20. Протичовневий корвет “Ужгород”.

21. Суховантаж-баржа “Новгород Сіверський”.

22. Морський катер “Конотоп”.

23. Морський водноналівной танкер “Бахмач”.

24. Морський збройовий транспорт “Джанкой”.

25. Морське водолазне судно “Волиногорськ”.

26. Рейдовий катер “РВК -1935”.

27. Малий гідрографічний катер “МГК-1694”.

28. Базовий тральщик “Мелітополь”.

29. Рейдовий катер “РК-002”.

30. Яхта “Гермес”.

31. Яхта “Фіолент”.

32. Яхта “Ліра”.

33. Яхта “Антика”.

34. Яхта “Спрей”.

35. Яхта “Юнона”.

36. Великий десантний човен “Костянтин Ольшанський”.

37. Морський тральщик “Чернігів”.

38. Морський тральщик “Черкаси”.

 

gazeta.ua

 

Продовжити читання

Історія

Цього дня 1919 року війська російської Червоної армії захопили Харків і встановили владу Тимчасового радянського уряду України

Опубліковано

від

Від

То був початок кінця незалежної Української держави. Історія другого пришестя більшовиків в Україну почалась ще влітку 1918 року. Тоді в Таращанському та Звенигородському повітах спалахнуло повстання на чолі з Миколою Шинкарем проти влади гетьмана Скоропадського, інспіроване двома українськими партіями: соціал-демократами та есерами. Повстання було придушене частинами німецької армії та гетьманської державної варти. Лідери соціалістів зрозуміли, що самотужки Скоропадського їм не здолати. Потрібні були союзники ззовні. Тож бунтівники почали шукати контактів із московськими більшовиками. 13 листопада в Києві таємно було обрано Директорію, яка мала очолити заколот проти гетьмана Скоропадського. А перед тим, 11 листопада, Раднарком червоної Росії постановив у десятиденний термін розпочати наступ «на підтримку робочих та селян України, що повстали проти гетьмана». Після повалення Скоропадського уряд Директорії стикнувся з тим, що на зміну австрійсько-німецьким окупантам в Україну увійшли війська більшовицької Росії. Українські військові благали уряд сконцентрувати зусилля проти червоної навали, однак голова Директорії Володимир Винниченко вважав, що це лише посилення розвідувальної діяльності на фронтах. Вже після падіння Харкова Директорія таки надіслала Москві ноту протесту. На що отримала відповідь, мовляв, ніяких військ радянської Росії на теренах України немає, а воєнні дії відбуваються між арміями УНР та українського радянського уряду. Війну Росії Директорія оголосила тільки 16 січня. На той момент вже були втрачені Харків та Чернігів. Захопивши 5 лютого 1919 року Київ, більшовики до кінця травня встановили Радянську владу на більшій частині території України.

ukrinform

Продовжити читання

Зараз обговорюють