Зв'яжіться з нами

Інші силові структури

Відзначення Дня народження авіаційного загону ДСНС

Опубліковано

від

22 лютого 2019 року у Ніжині відствятували 20-річчя Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

З нагоди свята особовий склад Загону отримав сертифікати на житло. В заході взяли участь Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, Голова Служби Микола Чечоткін, та інші гості.

На реконструкцію однієї казарми під житловий будинок з державного бюджету було виділено понад 9 млн. гривень, що дало змогу забезпечити квартирами 48 сімей авіаторів-рятувальників. У будинку 4 квартири однокімнатних, 14 двокімнатних, а також 6 трикімнатних квартир загальною площею 2004 м.кв.

Також ніжинські авіатори отримали державні нагороди.

Потім відбувалась демонстрація можливостей гелікоптерів Airbus Н-225 “Super Puma” та ЕС-145, зокрема робота на висінні  Н-225, зліт та виконання гірки з подальшим набором висоти, евакуація постараждалого за допомогою лебідки гелікоптером ЕС-145. 

Крім того, літак Ан-32П виконав заходи на умовне гасіння пожежі.

У зв’язку з підписанням контракту на постачання гелікоптерів Airbus, на території аеродрому розбудовується відповідна інфрастурктура. Так, у 2018 році було збудовано 4 ангари, які мають освітлення, обігрів, сигналізацію та комфортні умови праці для персоналу.

(Пошуковий прожектор на борту №53. Борт №51 обладнали лебідкою)

На початку року до Ніжина прибув Н-225 б/н 53, потім з Борисполя здійснили переліт б/н 51 та “десятка” Національної гвардії України”. Варто зазначити, що “гвардієць” зимує у Ніжині, поки  для нього будується ангар та відповідна інфраструктура на авіаційній базі НГУ.

За словами чиновників МВС, до кінця року прибудуть ще три гелікоптери Airbus.

Також в 2019 році очікується отримання літака  Ан-32П.

На даний час справний авіапарк Загону складає  4 Ан-32П, 2 Ан-26, 1 Ан-30, 4 Мі-8, 2 Н-225, 2 ЕС-145.

Збільшення чисельності авіаційної техніки дасть змогу перекрити всі регіони України та оперативно реагувати на надзвичайні події.

Більше фото тут.

Інфографіка «Авіація ДСНС України» від AD Військова історія України

militaryaviation.in.ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють