Зв'яжіться з нами

Озброєння

ВАТ «Меридіан» ім. С.П Корольова провело модернізацію безпілотного авіаційного комплексу Spectator

Опубліковано

від

ВАТ «Меридіан» ім. С.П Корольова, що входить до складу ДК «Укроборонпром», провело модернізацію безпілотного авіаційного комплексу Spectator, представивши модель М-1. Модифікація підсилила головні переваги попередніх моделей – відмінна аеродинаміка, малопомітність, захищеність від систем радіоелектронної боротьби.

«Spectator-M1» має кращі характеристики в порівнянні з попередньою модифікацією, зокрема зменшено його вагу і збільшено тривалість польоту, а гарантована дальність передачі відеосигналу відтепер становить 35 км.
Комплекс обладнано новою наземною станцією управління. Зменшено шумність електродвигуна «Spectator-M1», при тому що діюча модель безпілотника є найтихішою в своєму класі.
Значно зменшено вагу зарядного пристрою. Апарат можна заряджати від бортової мережі автомобіля.
У комплекс інтегровано систему автоматичного визначення координат цілі. Вона автоматично конвертує координати об’єктів, знайдених під час зйомки, у систему СК-42, якою користуються артилеристи для наведення вогню.


Крім цього, завдяки застосуванню нового парашуту, значно зменшена швидкість приземлення.
Безпілотний авіаційний комплекс устатковується цифровою відеокамерою та тепловізором зі збільшеними кутами огляду. Завдяки захищеним каналам зв’язку, «Spectator-М1» може проникати у повітряний простір, що охороняється ворожими системами радіоелектронної боротьби, здійснювати розвідку і передавати відео-зображення та координати.

Безпілотний авіаційний комплекс «Spectator-M1» буде передано на державні приймальні випробування.

Тактико-технічні характеристики БпАК«Spectator-M1»

Призначення – здійснення повітряної розвідки
Практична стеля застосування – 3000 м
Швидкість – 120 км/год
Тривалість безперервного польоту – 3 год
Дальність передачі відеозображення – 35 км
Максимальний маршрут польоту – 200 км

merydian.kiev.ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють