Зв'яжіться з нами

Новини України

В УКРАЇНУ З ЛИТВИ ДОСТАВЛЕНО МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ПАТРОНІВ ДЛЯ АВТОМАТІВ ТА КУЛЕМЕТІВ

Опубліковано

від

Литва передала Україні майже мільйон боєприпасів для автоматів та кулеметів на загальну вартість у 255 тисяч 500 євро.

Мова йде про боєприпаси для зброї, виготовленої за радянськими зразками, яку Литва вже не використовує. Вантаж для українських військових був доставлений з Литви у понеділок, 10 червня ц.р., транспортним літаком Військово-повітряних сил України.

Рішення про передачу цих боєприпасів уряд Литви прийняв ще на початку лютого. Тоді міністр національної оборони Литви Раймундас Каробліс зазначив, що передача боєприпасів є частиною послідовної та всеосяжної підтримки Литвою України.

Вартість переданої зброї – 255,5 тисячі євро, повідомило Міноборони Литви, однак в Україну її надіслали безкоштовно.

«Литва підтримує Україну, яка зміцнює оборонні потужності й забезпечує свою незалежність, суверенітет і територіальну цілісність», – сказав Каробліс.

Варто відзначити, що Литва, окрім політичної підтримки та дипломатичної, раніше неодноразово допомагала Україні й у військовому плані.

Зокрема, передавала патрони та деякі елементи озброєнь. Перший раз такий вантаж доправили до України ще у 2014 році, коли Росія анексувала Крим. А протягом 2015-2016 років Литва передала Україні понад 150 тонн патронів та військового спорядження.
defence-ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють