Зв'яжіться з нами

НАТО

В Україні вперше провели виїзне засідання військового комітету НАТО

Опубліковано

від

Зустріч відбувалася у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові

Вперше в історії України в країні відбулося виїзне засідання Військового комітету НАТО на рівні військових представників.

Про це заявив керівник Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Знакова для української сторони зустріч відбувалася у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у середу, 18 квітня у Львові.

Голова Військового Комітету НАТО генерал Петр Павел запевнив у підтримці України.

«Ми будемо продовжувати нашу роботу, ми сподіваємось, що буде підтримка України зі сторони НАТО», – наголосив Петр Павел.

Українська влада наголосила, що останні опитування серед співвітчизників свідчать про зростання симпатій до планів вступу країни до альянсу. Зокрема, за словами очільника ОДА, серед мешканців Львівської області така підтримка сягнула 80%.Зазначимо, виїзне засідання проводять з метою продовження військово-політичного діалогу між Україною та НАТО, обговорення пріоритетних напрямів розвитку військового співробітництва та ознайомлення делегації НАТО зі змінами безпекової ситуації в Україні та навколо її кордонів.

Нагадаємо, Україна сподівається у липні отримати підтвердження статусу аспіранта НАТО.

Як відомо, у березні цього року на офіційному сайті Альянсу в розділі, присвяченому розширенню НАТО, Україну внесли до списку чотирьох країн-партнерів, які задекларували своє прагнення (aspirations) до членства.

До цього в Альянсі відмовлялися офіційно визнати прагнення України до набуття членства в НАТО.

glavcom.ua

Реклама

Зараз обговорюють