Зв'яжіться з нами

Озброєння України

В мережі з’явилося вражаюче відео нової української ракетної системи Грім-2

Опубліковано

від

Реклама
Коментарі

Озброєння

Військова прокуратура через суд домоглася відновлення чотирьох ЗГРК «Тунгуска»

Опубліковано

від

Від

Судом задоволено позов військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України — відновлено чотири зенітних гарматно-ракетних комплекси.

Військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону Центрального регіону, забезпечене виконання постанови Одеського апеляційного господарського суду по справі за позовом військової прокуратури в інтересах 72-ї окремої механізованої бригади щодо зобов’язання одного з держпідприємств оборонної промисловості провести ремонт бойової техніки.

Вироком Білоцерківського міськрайонного суду Київської області, встановлено факт неналежного виконання своїх обов’язків військовослужбовцем, який відповідав за контроль виконання ремонтних робіт бойової техніки.

В результаті недбалості вказаного військовослужбовця, до підписаних актів технічного приймання чотирьох зразків бойової техніки ППО були безпідставно включені роботи, які фактично ремонтним підприємством не виконувались, у зв’язку з чим державі завдано збитків на загальну суму 266 тис. грн. При цьому бойова техніка належним чином відновлена не була.

На виконання рішення суду одним з державних підприємств проведено ремонт та повністю відновлено боєздатність чотирьох зенітних гарматно-ракетних комплексів «Тунгуска», які наразі повернуті до військової частини.

ukrmilitary

Продовжити читання

Озброєння України

ВСУ получила на вооружение современную снайперскую винтовку

Опубліковано

від

Від

На вооружение ВСУ начала поступать мощная снайперская винтовка UR-10, которая придет на смену устаревшей советской СВД. Об этом сообщает официальная газета Министерства обороны Украина «Народная армия».

Сообщается, что на данный момент украинская армия преимущественно оснащена СВД-7,62 мм, которая эффективно работает на расстоянии до 800 метров. Многие считают эту снайперскую винтовку морально и физически устаревшей, поэтому ей на замену и предложена украинская винтовка UR-10.

sprotyv.info

Продовжити читання

Озброєння

Завод для виробництва Ан-132 в Саудівській Аравії почнуть будувати у 2019 році

Опубліковано

від

Від

Серійне виробництво нового багатоцільового літака Ан-132 в Королівстві Саудівської Аравії планується організувати в рамках технопарку, що є частиною програми науково-технічної розбудови міста Таіф.

Програма включає в себе побудову промислового та університетського містечок, житлового кварталу на 10 000 помешкань, міжнародний аеропорт.

Технопарк буде зведено в кооперації з Науково-Технологічним Центром імені Короля Абдулазіза (King Abdulaziz City for Science and Technology), який є одним з ключових партнерів за програмою Ан-132. До складу технопарку увійдуть: літакобудівний завод з аеродромом, підприємство з виготовлення сонячних панелей, сонячна електростанція.

Розпочати будівництво підприємства планується в 2019 році, термін будівництва – 9 місяців, а складання серійних Ан-132 має бути запущене в 2021 році.

Наразі компанія Taqnia Aeronautics та ДП «Антонов» працюють над техніко-економічним обґрунтуванням побудови авіаційного заводу за участю західних експертів. Минулого тижня, під час візиту до Королівства Саудівської Аравії, делегація «Антонова» на чолі з президентом підприємства О. Кривоконем ознайомилась з проектом побудови технопарку.

Партнерство між двома країнами передбачає випуск 300 літаків протягом наступних 10 років.

«Вартість за одиницю близько 30 мільйонів доларів США та погодинні експлуатаційні витрати в межах від 2 000 до 3 000 доларів передбачають сприятливі ринкові перспективи для нового літака», – зазначив Гендиректор Taqnia генерал-майор у відставці Алі Аль-Гамді на цьогорічному паризькому авіашоу LE BOURGET 2017.

На першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан-132 буде побудована на ДП «Антонов» в кооперації з Taqnia і Wahaj. На цьому етапі головним виконавцем робіт буде «Антонов», а партнери будуть виробляти агрегати і елементи відповідно до коопераційної схемою. Зокрема, Wahaj буде випускати шасі і обладнання для нього.

ukrmilitary.com

Продовжити читання

Зараз обговорюють