Зв'яжіться з нами

Озброєння

В ЛЕ БУРЖЕ ПРЕДСТАВИЛИ ПЕРШИЙ ВЕЛИКИЙ ІТАЛІЙСЬКИЙ БПЛА LEONARDO FALCO XPLORER (ВІДЕО)

Опубліковано

від

На 53-му Паризькому авіасалоні в Ле Бурже, що розпочав свою роботу учора, 17 червня, італійська компанія Leonardo вперше представила великий безпілотний літальний апарат Falco Xplorer класу MALE.

Повідомляється, що перший політ апарату відбудеться наприкінці червня в Трапані, що на острові Сицилія. Завершення сертифікаційних випробувань заплановане на кінець 2019 року. Потенційні постачання клієнтам нового БПАК можуть початися вже з 2020 року.

Falco Xplorer, за своїм виглядом і розмірами подібний до великих американських безпілотних літальних апаратів серії General Atomics Predator. При цьому, за словами представників Leonardo, безпілотник не має американських і німецьких комплектуючих.

Згідно з представленими Leonardo даними, БЛА Falco Xplorer має максимальну злітну вагу у 1300 кг. Вага корисного навантаження – 350 кг, довжина 9 м і розмах крила 18,5 м. Цільнокомпозитний апарат оснащений поршневим двигуном Rotaх зі штовхаючим гвинтом, а також шасі, що забирається. Робоча стеля БЛА від 7 тисяч до 9 тисяч метрів, тривалість польоту до 24 годин.

190618 Leonardo 1

Перший дослідний зразок італійського безпілотного літального апарату Leonardo Falco Xplorer (серійний номер 0001 реєстраційний номер XAV-SA-007) в експозиції Паризького авіасалону в Ле-Бурже. 17 червня 2019 р. / Фото: portaledifesa.it

Система управління БЛА супутникова. У представленій розвідувальної конфігурації, що названа Block 10, апарат оснащений РЛС бокового огляду Gabbiano T-80UL з синтезованою апертурою, електронно-оптичною системою LEOS і комплексом радіотехнічної розвідки SAGE. Наразі БЛА не позиціюється, як ударний, хоча оснащення його озброєнням можливе й розглядається як «опція».

БЛА Falco Xplorer поки що не має замовників, хоча ВПС Італії братимуть участь в процесі сертифікації апарату. Для більшої привабливості своєї новинки Leonardo також працює над тим, щоб запропонувати лізинг платформи потенційним замовникам.

190618 Leonardo 2

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють