Зв'яжіться з нами

Озброєння США

В американській армії з’явився найбільший у світі безпілотний корабель

Опубліковано

від

ВМФ США отримали безпілотний корабель Sea Hunter, призначений для відстеження підводних човнів

У США з’явилася «ідеальна зброя» проти ворожих підводних човнів.

Про це повідомляє The National Interest.

Як зазначається, ВМФ США отримали безпілотний корабель Sea Hunter, призначений для відстеження підводних човнів. Видання зазначає, що судно є найбільшим безпілотним кораблем в світі.

Зазначається, що корабель може бути прийнятий на озброєння вже в цьому році.

glavcom.ua

Реклама
Коментарі

Озброєння

У США на крейсерській швидкості протестували конвертоплан для Сухопутних сил

Опубліковано

від

Від

Максимальна швидкість V-280 Valor має складати 520 км на годину

Видання Defense News повідомляє про те, що перспективний конвертоплан V-280 Valor у рамках тестувань здійснив польот на крейсерській швидкості 190 вузлів – 350 км за годину.

При цьому максимальна крейсерська швидкість даного конвертоплана, який має поступити на озброєння Сухопутних сил США по програмі Future Vertical Lift, складає 280 вузлів або 520 км на годину.

Крейсерська швидкість досягається, коли двигуни переводяться в режим літака. Повну розробку і передачу даного літального апарату Сухопутним силам США мають завершити до 2030 року.

glavcom.ua

Продовжити читання

Озброєння США

США провели испытательный пуск межконтинентальной баллистической ракеты «Минитмен-3»

Опубліковано

від

Від

США провели успешное испытание межконтинентальной баллистической ракеты (МБР) «Минитмен-3», сообщило Командование глобального удара ВВС США.

Ракета была запущена из шахтной пусковой установки с авиабазы Ванденберг в штате Калифорния. Невооруженная головная часть ракеты, пролетев 6,7 тыс. км, упала в заданном районе на американском полигоне в районе атолла Кваджалейн, расположенного в центральной части Тихого океана.

Как сообщило командование глобального удара ВВС США, «целью испытаний МБР является подтверждение и проверка эффективности, готовности и точности системы вооружений».

«Программа испытательных пусков МБР демонстрирует боеготовность «Минитмен-3″ и подтверждает способность США располагать сильными и надежными силами ядерного сдерживания в качестве ключевого элемента обеспечения американской национальной безопасности и безопасности союзников и партнеров Соединенных Штатов», — говорится в сообщении.

Первый пуск МБР «Минитмен-3» США провели 25 апреля.

В 2017 году с авиабазы Ванденберг были проведены четыре испытательных пуска, что является средним количеством ежегодных пусков этих ракет.

«Минитмен-3» стоит на вооружении американских ВВС с 1970 года и является единственной МБР наземного базирования на вооружении США. Всего Соединенные Штаты располагают 400 такими ракетами, каждая из которых способна нести три ядерных боеголовки. Эти МБР несут боевое дежурство в шахтах на авиабазах Малмстром (штат Монтана), им. Фрэнсиса Уоррена (штат Вайоминг) и авиабазе Минот (штат Северная Дакота). Ракеты подвергаются регулярной модернизации. Предполагается, что эта ракета останется на вооружении ВВС США вплоть до 2020 года.

inforesist.org

Продовжити читання

Озброєння США

Американські ВМС відновлюють Другий флот відповідальний за західну частину Атлантики

Опубліковано

від

Від

Військово-морські сили США прийняли рішення відродити розформований у попередніх роках 2-й флот (U.S. 2nd Fleet), в зону відповідальності якого входила головним чином західна частина Атлантичного океану.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на Прес-службу ВМС США.

Другий флот існував з 12 лютого 1950 року і був розформований 30 вересня 2011 року. Зазначається, що адміністративним центром цієї оперативної одиниці ВМС, як і раніше, буде Норфолк (штат Вірджинія).

Ukrainian Military Pages Зони відповідальності флотів ВМС США станом на 2009 рік

«Наша стратегія національної оборони чітко дає зрозуміти, що ми повернулися в епоху конкуренції великих держав у міру того, як обстановка в сфері безпеки стає все більш складною. Саме тому сьогодні ми відновлюємо Другий флот для відповіді на ці зміни, особливо в Північній Атлантиці», – наводить прес-служба слова Річардсона.

ukrmilitary

Продовжити читання

Зараз обговорюють