Зв'яжіться з нами

Новини Азії

«Укроборонпром» завершує виконання контракту на поставку «Оплотів» до Таїланду

Опубліковано

від

Українська делегація взяла участь в Азійській виставці оборони та безпеки «Defense and Security 2017» у місті Бангкок (Таїланд). Делегацію очолював Міністр оборони Степан Полторак.

Під час візиту в Таїланд українська сторона провела перемовини із Віце-прем’єр-міністром, Міністром оборони Таїланду П. Вонгсувоном та Головнокомандувачем Королівської тайської армії Ч. Сіттісартом.

«Як відомо, з таїландською стороною у нас є контракт на постачання 49 танків «Оплот». Із радістю констатую, що незважаючи ні на що, Україна виконає свої зобов’язання перед нашим партнерами, та найближчим часом відправить для потреб Королівської армії Таїланду решту 13 одиниць бойових машин, які вже виготовлені українським підприємством «Завод ім.Малишева», та нині готуються до випробувань і підтвердження своїх характеристик», – зазначив перший заступник Секретаря РНБО Олег ГладковськийЮ який також взяв участь у делегації.

Окрім цього, під час зустрічей з керівниками оборонних відомств Таїланду сторони обговорили питання щодо можливості створення сервісного центру для бронетанкової техніки, трансферу технологій та розширення напрямків співпраці в оборонній сфері.

ukrmilitary

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють