Зв'яжіться з нами

Новини України

«Укроборонпром» анонсував серійне виробництво Ан-74 за гроші компанії зі США

Опубліковано

від

Держконцерн «Укроборонпром» заявив про залучення 150 млн доларів інвестицій від американської компанії Oriole Capital Group для Харківського державного авіаційного виробничого підприємства. Як повідомляється на сайті концерну, домовленість була досягнута на авіасалоні Dubai Airshow 2017 в ОАЕ.

Згідно із домовленістю, передбачене серійне виробництво транспортного літака Ан-74 в різних модифікаціях і модернізацію наявного виробництва. Крім того, ХДАВП буде отримувати замовлення на запчастини, проведення технічного обслуговування і навчання пілотів. «У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію і збут цих літаків», – йдеться в прес-релізі.

«Укроборонпром» стверджує, що йдеться про кількарічний контракт.

«Ця домовленість про залучення інвестицій зі США є надважливим подією для України. Уперше на авіабудівне підприємство нашої країни заходить потужний інвестор міжнародного рівня, який планує вкладати кошти протягом багатьох років», – заявив директор концерну Роман Романків.

Транспортний літак Ан-74 розроблено 1983 року. Літак можна використовувати для перевезення до 52 осіб або 10 тонн вантажів. Екіпаж транспортника складається з двох осіб. Ан-74 розвиває швидкість до 720 кілометрів на годину і має практичну дальність у 2700 кілометрів.

До слова, держпідприємство «Антонов» пропонує американським літакобудівним компаніям співпрацю за проектом Ан-77.

zaxid.net

Реклама
Коментарі

Новини України

Украина готова рассмотреть формулу обмена пленными «306 на 74», — Тандит

Опубліковано

від

Від

Украина готова рассмотреть формулу «306 на 74». Об этом в интервью Громадському радио сообщил советник главы СБУ Юрий Тандит.

«С самого начала проведения антитеррористической операции, с 2014 года, цифры наших заложников менялись. С божьей помощью мы уже освободили 3140 человек. Эта цифра включает в себя освобожденных или найденных. Официально заложниками остаются еще 158 человек… За время проведения АТО было освобождено или найдено 28 журналистов. По каждому из наших заложников велась очень серьезная работа… На сегодняшний день цифра, которую обсуждают в формуле – «306 на 74»… Украина готова рассмотреть формулу «306 на 74»», — сказал он.

Юрий Тандит отметил, что в эту цифру, 306, не входят группы преступников, которые совершали особо тяжкие или тяжкие преступления. Также в эту группу не входят преступники, которые совершали преступления, не имеющие отношения к антитеррористической операции.

«Но среди тих 306 лиц нет ни одного, который бы туда вошел со стороны, это все лица, фамилии, имена и отчества которых передавались нам со стороны ОРДЛО», — подчеркнул советник главы СБУ.

«Лица, которые будут передаваться, если все будет хорошо, находятся в разных местах и на разных стадиях рассмотрения дел. Некоторые уже получили решения судов, некоторые не получили. И по каждому из них будет вестись определенная работа», — добавил он.

По словам Юрия Тандита, сейчас установлены места пребывания чуть больше 90 наших заложников.

«Со стороны представителей ОРДЛО эту цифру уменьшают. Они подтверждают цифру чуть более 80 человек», — сообщил советник главы СБУ.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, нові списки на обмін полоненими українська сторона та бойовики ОРДЛО подали не більше тижня тому.

Зазначимо, що 15 листопада президент Росії Володимир Путін пообіцяв обговорити питання обміну полоненими на Донбасі з ватажками бойовиків ОРДЛО. Згодом Захарченко і Плотницький зробили заяви про те, що вони підтримують проведення обміну полоненими.

hromadskeradio

Продовжити читання

АТО

Ситуація на передовій. Промзона Авдіївки

Опубліковано

від

Від

mil.gov.ua

Продовжити читання

Новини України

Dubai Airshow 2017 – підготовка до серійного виробництва Ан-132, фурор Ан-70 та інші стратегічні домовленості підприємств “Укроборонпрому”

Опубліковано

від

Від

ДК “Укроборонпром” представив останні досягнення авіабудівного кластеру на міжнародній виставці Dubai Airshow 2017, яка проходила у Об’єднаних Арабських Еміратах з 12 по 16 листопада.

На цій виставці був досягнутий цілий ряд стратегічних домовленостей з міжнародними партнерами, які забезпечать розвиток авіабудування України. А військово-транспортні літаки Ан-132D та Ан-70 від ДП “Антонов”, що входить до складу “Укроборонпрому”, привернули максимальну увагу партнерів, потенційних замовників та експертів своїми можливостями.

Загалом, на виставці свою продукцію та послуги представили 9 підприємств “Укроборонпрому”: ДП “Антонов”, ПАТ “НВО Київський завод автоматики”, ДП “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП”, ДП “Харківський машинобудівний завод “ФЕД”, ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт”, ДП ДЗТІП “Промоборонекспорт”, ДП “Українська авіаційна транспортна компанія”. Фахівці підприємств провели більше 130 зустрічей з іноземними партнерами для встановлення взаємовигідних партнерських відносин та започаткування спільних проектів.

Ан-132D готується до серії
Під час виставки Ан-132D, який є першим літаком “Антонова” без російських комплектуючих та є зразком міжнародної кооперації України зі світовими гігантами авіабудування, здійснив серію демонстраційних польотів.

Українські пілоти бездоганно продемонстрували можливості Ан-132D, який виконував фігури вищого пілотажу: крени, гірки та круті розвороти. А на останок – видовищну посадку “по афганські”, коли літак сідає по крутій глісаді, що вимагає найвищої майстерності пілотів та високих характеристик літака.

Під час Dubai Airshow 2017 ДП “Антонов” уклало домовленості з партнерами з Об’єднаних Арабських Еміратів щодо постачання складових, організацію коопераційного виробництва та навчання технічного персоналу для реалізації фінальної частини програми Ан-132.

Окрім того, практична реалізація програми зі створення Ан-132D стала беззаперечним доказом можливостей українського авіабудування та результативності міжнародного взаємовигідного партнерства.

Ан-70 позбавиться російський деталейЗавдяки досягнутим під час виставці домовленостям, наступним літаком, який буде створений у тісній міжнародній кооперації стане модернізований Ан-70. Цей унікальний за своїми характеристиками літак отримає нову авіоніку та позбавиться російських деталей.

Про відповідну готовність взяти участь у модернізації літака, під час провідної міжнародної виставки Dubai Airshow 2017, заявили компанії з Королівства Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів та Туреччини. Завдяки цій модернізації планується розширити унікальні характеристики літака.

Враховуючи те, що у 2015 році Ан-70 було прийнято на озброєння Збройних сил України, модернізація цього літака є одним з найважливіших завдань, яке дозволить значно розширити мобільність та боєздатність українських захисників.

ХДАВП буде врятованоОголошений ДК “Укроборонпром” у березні 2017 року пошук партнера для “Харківського державного авіаційного виробничого підприємства”, завершився підписанням домовленості щодо інвестування $150 млн силами американської компанії Oriole Capital Group.

Oriole Capital Group, як проектна компанія SPV, була створена саме для реалізації цього конкретного проекту і її задачею є акумуляція ресурсів від різного типу інвесторів, фондів та загальний менеджмент проекту.

У відповідності до проекту, на харківському підприємстві буде відновлено серійний випуск літаків Ан-74 у різних модифікаціях, які будуть вироблятися з широким залученням сучасної передової авіоніки від провідних іноземних виробників. У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію та збут цих літаків.

Ключовим елементом цього стратегічного партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3000 фахівців харківського підприємства. У свою чергу, будь яке відчуження активів підприємства заборонена законом та неможлива.

Цей проект є критично важливим для “Харківського державного авіаційного виробничого підприємства”, який зараз знаходиться у процедурі банкрутства з боргами понад 3 млрд грн.

ukroboronprom

Продовжити читання

Зараз обговорюють