Зв'яжіться з нами

Новини США

Украина сама производит эффективные противотанковые ракеты, поэтому мы не говорим с США о поставках “Джавелинов”, – Порошенко

Опубліковано

від

На встрече украинской делегации с президентом США Дональдом Трампом вопрос поставки в Украину противотанковых ракетных комплексов Javelin не обсуждался.
Об этом президент Украины Президент Петр Порошенко заявил в эфире американского телеканала Fox Business в ходе визита в США.

“Чтобы вы знали, Украина производит очень эффективные противотанковые ракеты сама. Мы не получаем ни от кого в мире никакого летального оружия, но останавливаем российскую агрессию, развиваем 250-тысячную армию, которая является одной из наиболее эффективных в Европе. Мы очень гордимся этим. У нас есть твердое заверение от наших американских партнеров. Мы не говорим, честно говоря, о “Джавелинах”, потому что мы сами изготавливаем…

Мы говорим о средствах радиоэлектронной борьбы, чтобы повысить эффективность Вооруженных сил, спасти жизни солдат и увеличить ответственность Путина, если он решит атаковать позиции нашей армии”, – сказал Порошенко.

Таким образом он ответил на вопрос о том, получил ли заверение от Президента США Дональда Трампа в ходе их встречи в четверг о поставках американского оборонительного оружия в Украину, включая переносные противотанковые ракетные комплексы Javelin.

ukranews.com

Реклама
Коментарі

Новини США

Трамп підписав закон, що передбачає надання Україні військової допомоги

Опубліковано

від

Від

Підписану Трампом військову допомогу Україні докладно пояснив сенатор-друг України Роб Портман – який є співавтором положення щодо України, повідомляє ЧасТайм

Заява на сайті сенатора відзначає, що підписаний президентом США військовий бюджет США ухвалює виділення 350 мільйонів доларів безпекової допомоги Україні, включно з летальним та нелетальним озброєнням, військовою підготовкою та технічною допомогою.

“Вперше, поправки за авторства Портмана, які нині набули статусу закону, передбачають підтримку, спрямовану на посилення українського флоту, який сильно постраждав після захоплення Росією Криму. Поправки також прив’язують надання підтримки з боку США до прогресу за ключовими реформами, включно зі встановленням контролю громадськості за військовими, кооперацією та координацією зусиль українського парламенту щодо нагляду за діяльністю Міністерства оборони України та її збройних сил, покращення у царині збереження високої боєготовності (sustainment capabilities – прим. ГА), обліку майна та гарантування безпеки чутливих закордонних безпекових технологій. Цьогорічний безпековий пакет допомоги Україні відповідає рамкам, встановленим за допомогою попередніх правок Портмана у військових бюджетах США 2016 та 2017-го років”, – йдеться у заяві на сайті сенатора Портмана.

Заява також звертає увагу на те, що підписаний сьогодні президентом США закон продовжує попередні зусилля Портмана, спрямовані на забезпечення України “інструментами, необхідними для того, щоб відповісти на агресію Росії” за допомогою наступних кроків:

Авторизація стає дворічною, що надає Міноборони та Держдепу США достатньо часу для того, щоб виділити та витратити кошти, які авторизуються для них у рамках закону;
Уточнення того факту, що допомога прив’язана до виконання Україною певних вимог, а також деталізації методології оцінки прогресу України у царині необхідних інституційних реформ в обороні. Ключові вимоги щодо покращення тепер включають підтримку боєготовності, облік майна та прогрес у сфері покращення безпеки чутливих, або захищених патентами закордонних оборонних технологій. Міноборони США також забов’язується розробити чітку методологію засвідчення прогресу України;
Долучення радарів ППО та РЛС берегової оборони, технологій морських мін та засобів протидії таким мінам, засобів прибережної та берегової оборони (littoral and coastal defense craft) до переліку авторизованої допомоги США. Ці доповнення віддзеркалюють найнагальніші потреби українських військових, які не задовольнили у попередніх бюджетах – як-от протитанкові озброєння, безпечні засоби комунікацій та контрбатарейні радари.
Спрощення використання допомоги США на покриття медичних та немедичних витрат, пов’язаних із доглядом за пораненими українськими військовими, а також – полегшення ширшої медичної підготовки та допомоги українцям з боку США.

 

mil.in.ua

Продовжити читання

Новини США

США впервые за семь лет увеличат численность армии, – Трамп

Опубліковано

від

Від

В 2018 году США впервые за семь лет увеличат численность собственных войск.

Об этом заявил президент США Дональд Трамп на церемонии подписания оборонного бюджета страны, текст речи опубликован на сайте Белого дома.

“Документ увеличивает численность американских вооруженных сил впервые за семь лет. Также наши военнослужащие получат самое крупное увеличение зарплаты за восемь лет”, – заявил Трамп.

“История учит нас, что когда вы ослабляете оборону, вы приглашаете агрессию. Лучший способ предотвратить конфликты любого рода – это быть готовым и действительно быть готовым. Только тогда, когда добрые будут сильными, будет преобладать мир. Сегодня, с подписанием этого оборонного законопроекта, мы ускоряем процесс полного восстановления военной мощи Америки”, – отметил президент США.

Ранее Трамп подписал оборонный бюджет США, который предусматривает выделение $4,6 млрд на противодействие российской агрессии в Европе.

censor.net.ua

Продовжити читання

Новини США

У США спустили на воду есмінець майбутнього (Відео)

Опубліковано

від

Від

Американський есмінець DDG-1001 Майкл Монсур типу Зумвалт вийшов у море для проходження ходових випробувань. Як пише Naval Today, корабель вийшов з верфі компанії Bath Iron Works, розташованої в місті Бат в Мені, і відправився в Атлантичний океан. Після проходження всіх перевірок Майкла Монсура протягом 2018 року передадуть ВМС США.

Будівництво Майкла Монсура велося з березня 2010 року. У червні 2016 року корабель спустили на воду. Це другий есмінець, побудований в рамках скороченої серії кораблів типу Зумвалт. В даний час ведеться добудова третього есмінця — DDG-1002 Ліндон Джонсон.

Спочатку Пентагон планував замовити будівництво 32 есмінців типу Зумвалт, але через складнощі у розробці як самих кораблів, так і зброї для них, вартість проекту істотно зросла. В результаті військові спершу скоротили замовлення до 24 одиниць, потім до семи і, нарешті, до трьох.

Есмінці типу Зумвалт спроектовані в рамках концепції електричних кораблів. Вона передбачає створення корабля, в якому абсолютно все обладнання (крім озброєння) працює на електриці. Американський есмінець оснащений газотурбінними установками і генераторами, що живлять електродвигуни з гребними гвинтами та бортове обладнання.

news.finance.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють