Зв'яжіться з нами

Новини України

Українську армію посилить Ураган від «ТЕХІМПЕКС»

Опубліковано

від

Українська компанія ТОВ «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС» на виставці «Зброя та Безпека 2017», що у вівторок 10 жовтня 2017 року розпочала свою роботу в Києві, показала проект модернізації старого радянського шасі 135ЛМ РСЗВ «Ураган».

Зокрема, відвідувачі виставки можуть на власні очі побачити модернізоване шасі 135ЛМ-Т на якому тепер розміщується РСЗВ «Ураган» зі складу реактивної артилерії Сухопутних військ Збройних сил України. У ході модернізації старі та примхливі бензинові двигуни було замінено на двигуни Д-245 виробництва Мінського моторного заводу.

Як повідомили Defense Express в компаніъ «ТЕХІМПЕКС», за рахунок модернізації вдалося збільшити крутний момент, що для тягачів є основним показником, на 20 відсотків. Для експлуатації двигунів Д-245 взимку на них були встановлені нові електрофакельних пристрої та передпусковіпідігрівачі, що скоротило час запуску машини взимку до 10-12 хвилин. Наявні у військах сили та засоби дозволяють експлуатувати модернізовану машину без додаткової підготовки.

Успішність запропонованої «ТЕХІМПЕКС» модернізації шасі 135ЛМ підтверджується тим, що машина вже пройшла більше 2000 км обкатки, а в квітні 2017 року успішно пройшла визначальні відомчі випробування.

Оборонне відомство України замовило у «ТЕХІМПЕКС» модернізацію партії шасі 135ЛМ.

Порівняльна таблиця характеристик штатного та оновленого шасі 135ЛМ

З продукцією ТОВ «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС» можна ознайомитись під час XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017» на стенді компанії 2-D11.

defence-ua.com

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють