Зв'яжіться з нами

Військово-морські сили

Українські воїни вперше вийшли в Чорне море на штурмових “Кентаврах”: захопливе відео

Опубліковано

від

Морські піхотинці одного з підрозділів військово-морських сили ЗСУ вийшли в Чорне море на броньованих десантно-штурмових катерах “Кентавр”.

Відео опублікувала прес-служба командування морської піхоти українських ВМС.

Там також зазначили, що вихід в море відбувається у межах практичних занять морських піхотинців.

Судно виробили на замовлення Міністерства оборони для потреб ЗСУ. На десантно-штурмовому катері встановлені великокаліберні кулемети калібру 12,7 міліметрів і 40-міліметровим гранатометом УАГ-40, а також двома реактивними системами залпового вогню калібром 80 міліметрів.

У Генштабі ЗСУповідомляли, що зараз триває формування комплекту військ ВМС на постійній основі для виконання завдань на узбережжі та в акваторії Азовського моря.

Для чого Україні штурмові катери “Кентавр”? Штурмовий катер “Кентавр” призначений для несення патрульної служби на річках і прибережних морських акваторіях, а також – доставки та висадки десантів. 28 грудня 2016 року відбулась закладка перших двох катерів цього проекту, при цьому в їхнє озброєння та комплектацію внесли зміни з метою підвищення бойового потенціалу.
катер військовий ЗСУ
Внутрішня компоновка штурмових катерів “Кентавр”

До шести малих броньованих артилерійських катерів, які є в складі ВМС, в 2019 році заплановано прийняття ще одного аналогічного катери і двох десантних катерів “Кентавр”.

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Зараз обговорюють