Зв'яжіться з нами

Новини України

Україна обговорила з США закупівлю військової техніки

Опубліковано

від

Представники оборонних відомств України та США обговорили питання реформування ЗСУ та підвищення прозорості у забезпеченні армії озброєнням та військовою технікою.

“Сьогодні, 03 червня, у Києві відбулась зустріч тимчасово виконуючого обов’язки міністра оборони України Івана Руснака з американською делегацією на чолі зі стратегічним радником США з питань реформування оборонно-промислового комплексу України Дональдом Вінтером. Під час зустрічі сторони обговорили питання реформування та підвищення ефективності і прозорості процедур забезпечення ЗСУ озброєнням та військовою технікою, у тому числі з урахуванням надання оборонному відомству України права здійснювати прямі закупівлі за імпортом”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, сторони також обговорили питання закупівлі озброєння та військової техніки за програмою Уряду США “Міжнародні військові продажі”.

У прес-службі відзначили, що це перший візит пана Вінтера в Україну в якості призначеного стратегічного радника з питань реформування оборонної промисловості.

ukrinform

Реклама

Зараз обговорюють