Зв'яжіться з нами

Новини США

У США заснували першу військову ескадрилью з конвертопланів

Опубліковано

від

На базі військово-морського флоту США формують ескадрилью Fleet Logistics. Це перший підрозділ, що цілком складатиметься з конвертопланів CMV-22B. Про таке повідомляє Finance.ua, посилаючись на прес-службу американських ВМФ.

Конвертоплан CMV-22B – це серійна версія апарата V-22 Osprey. Літальний апарат може злітати і сідати як у вертикальній, так і в горизонтальній площині. Такі літальні апарати мають замінити палубні тактичні транспортні літаки C-2A. Їхнім основним завданням буде перевезення вантажів.

Представник відомства уточнив, що конвертоплани дадуть змогу підвищити швидкість транспортування і навантаження.

Як відомо, у грудні 2019 року авіабудівна корпорація Bell Helicopter оприлюднила відео льотних випробувань нового конвертоплана V-280, який найближчим часом надійде на озброєння армії США.

Раніше повітряне судно здійснило політ з горизонтальною посадкою і крутим злетом під кутом 80 градусів. Зліт під таким кутом дає змогу конвертоплану зробити дуже короткий пробіг і значно знизити кількість споживання пального. Крім того, завдяки цьому апарат може транспортувати більше вантажу, ніж при вертикальному зльоті.

 

www.5.ua

Реклама

Зараз обговорюють