Зв'яжіться з нами

Новини США

У США задумалися над створенням нового класу великих надводних кораблів

Опубліковано

від

У 2018 році ВМФ США проаналізує необхідні для нового корабля системи і технології

Адмірал Рональд Боксер, який в ВМФ США займається питаннями надводного флоту, під час щорічного профільного симпозіуму заявив, що його відомство протягом 2018 року буде працювати над документом, який стосуватиметься нового класу великих надводних кораблів. Мова йде про перелік відповідних систем – набір сенсорів і технологій, які будуть актуальними в майбутньому.

При цьому адмірал Боксер заявив, що новий корабель не обов’язково буде крейсером. Мова перш за все йде про створення відповідного корабля, який відповідатиме всім вимогам. Про це повідомляє видання Defense News.

Окремий наголос адмірал Боксер зробив на тому, що майбутній корабель в тому числі повинен мати як активні сенсори, які використовуватимуться для знаходження і знищення цілей, при цьому будуть автономними, так і пасивні сенсори на самому кораблі. Така комбінація допомагатиме попередити знаходження і знищення самого корабля.

Початок дискусії щодо нового класу великих надводних кораблів вже є показовим, оскільки під час правління адміністрації Барака Обами у ВМФ США не говорили про проект корабля на заміну нинішнім крейсерам класу Тікондерога. До того ж ситуація із новою версією есмінця класу Ерлі Берк – Flight III – показує, що ВМФ США вийшов до меж можливості встановлювати нові системи на старі конструкції кораблів.

glavcom.ua

Реклама
Коментарі

Новини США

Турция получит F-35 несмотря на протест Конгресса – Пентагон

Опубліковано

від

Від

Представитель Пентагона сообщил, что туркам передадут первые самолеты уже в четверг

Турция получит первые американские истребители F-35 несмотря на противодействие конгресса США в связи с договоренностью Анкары с Москвой о поставках С-400. Об этом заявил официальный представитель Пентагона Майк Эндрюс, передает CNN.

По его словам, что церемония передачи самолетов состоится в четверг, 21 июня, в Форт-Уэрт в штате Техас.

Эндрюс сказал, что турецкие пилоты в данный момент находятся на авиабазе ВВС США в Аризоне и уже готовятся к тренировочным полетам на истребителе этого типа.

Анкара ранее пообещали найти альтернативу американским самолетам после решения Сената США, который 18 июня проголосовал за законопроект о блокировании продажи Турции истребителей F-35 из-за договоренностей Анкары с Москвой о поставках систем противовоздушной обороны С-400.

В программе приобретения американских истребителей Турция является одной из стран-партнеров. Анкара планировала купить 100 самолетов на сумму около 10 млрд долларов.

4 апреля стало известно, что российские С-400 поступят в Турцию в июле 2019 года. 28 апреля новый государственный секретарь США Майкл Помпео пригрозил Турции санкциями в случае С-40, а 29 апреля глава турецкого МИД заявил, что покупка С-400 уже завершена и санкциями ее не остановить.

news.liga.net

Продовжити читання

Новини США

Сенат США запретил продажу туркам F-35 из-за покупки у РФ C-400

Опубліковано

від

Від

Законопроект должны согласовать обе палаты – до того, как его подпишет президент Дональд Трамп

Сенат США проголосовал за законопроект, который блокирует продажу Турции истребителей F-35 из-за договоренностей Анкары с Москвой о поставках систем противовоздушной обороны С-400. Об этом сообщает The Financial Times

Согласно сообщению, решение было принято поздно вечером, 18 июня, 85 сенаторами (против были 10). Ранее палата представителей одобрила свою версию закона. Эти два документа должны быть согласованы между собой, прежде чем попасть на подпись к американскому президенту Дональду Трампу.

В программе приобретения американских истребителей Турция является одной из стран-партнеров. Анкара планировала купить продажу 100 самолетов на сумму около 10 млрд долларов.

4 апреля стало известно, что российские С-400 поступят в Турцию в июле 2019 года. 28 апреля новый государственный секретарь США Майкл Помпео пригрозил Турции санкциями в случае С-40, а 29 апреля глава турецкого МИД заявил, что покупка С-400 уже завершена и санкциями ее не остановить.

news.liga.net

Продовжити читання

Новини США

Китайські хакери викрали дані про нові ультразвукові ракети США

Опубліковано

від

Від

Хакери, які працювали на уряд Китаю, зламали комп’ютерну мережу підрядника військово-морських сил (ВМС) США і викрали секретні дані.

Про повідомляє The Washington Post з посиланням на джерела.

За даними видання, вкрадена інформація стосувалася американських розробок в області ультразвукових протикорабельних ракет, які повинні з’явитися на підводних човнах США після 2020 року.

Зазначається, що хакерські атаки були зафіксовані в січні і лютому нинішнього року. В даний момент проводиться розслідування за фактом злому.

Повідомляється, що викрадені дані обсягом понад 614 Гбайт зберігалися у підрядника ВМС США на незахищеному сервері.

24tv.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють