Зв'яжіться з нами

Військові конфлікти

У Пентагоні підготували план превентивних бомбардувань КНДР

Опубліковано

від

dt.ua

Превентивний бомбовий удар по пускових ракетних установкам можуть завдати літаки, що базуються в Гуамі.

США можуть завдати превентивного бомбового удару по пускових ракетних майданчиках в КНДР, яка погрожує атакувати райони, прилеглі до американської військової бази в Гуамі.

Нагадаємо, КНДР заявила про можливості ракетного удару по острову Гуам. У зв’язку з цим Пентагон і підготував план превентивного удару, повідомив телеканал NBC, посилаючись на високопоставлених американських військових.

Джерела повідомляють, що “ключовою ланкою при реалізації плану стануть важкі стратегічні бомбардувальники B-1B, які дислокуються на базі ВПС “Андерсен” на острові Гуам”. В даний час на базі знаходяться шість таких літаків, раніше вони брали участь у спільних навчаннях США з Південною Кореєю і Японією в районі Корейського півострова.

У КНДР тим часом заявляють, що розробляють план пуску чотирьох балістичних ракет середньої дальності “Хвасон-12” як “попередження” США, повідомляють ЗМІ Південної Кореї.

“Серйозно опрацьовується план атаки на райони навколо Гуаму за допомогою чотирьох ракет “Хвасон-12″… для того, щоб зробити США серйозне попередження”, – наводяться в повідомленнях ЗМІ Південної Кореї слова із заяви військових КНДР, поширеного ЦТАК (Центральне телеграфне агентство Кореї).

У заяві вказується, що ракети повинні пролетіти над територією японських префектур Симане, Хіросіма, Коті, подолати відстань в 3 тис. 356 км, і впасти в 30-40 км. від бази Військово-Повітряних сил США Андерсен на острові Гуам.

Завершить розробку плану ракетного удару планується до середини серпня, тобто в найближчі дні.

dt.ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють