Зв'яжіться з нами

НАТО

У НАТО підготувалися реагувати на порушення Росією договору про ліквідацію ракет

Опубліковано

від

НАТО розглядає варіанти реагування на порушення Росією умов договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

Як повідомляє DW , країни Альянсу отримали для ознайомлення конфіденційний документ, що включає в себе 39 можливих варіантів.

Відзначається, що одним з таких варіантів є більш інтенсивна стратегія ядерного стримування.

Пропонується також збільшити кількість систем раннього виявлення, посилити захист підводних човнів і більш активно задіяти в Європі бомбардувальники B-2 і B-52.

Ще одним варіантом названа постійна готовність до дій розміщених в Європі ескадрилій бомбардувальників, здатних скидати атомні бомби.

Також автори документа розмірковують над тим, як переконати Росію сісти за стіл переговорів.

Офіційний представник НАТО відмовився коментувати існування даного документа, однак підтвердив, що всередині Альянсу ведуться дискусії про дотримання договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності і його вплив на політику безпеки НАТО.

Підписаний в 1987 році безстроковий договір між США і СРСР забороняє виробляти, випробовувати і розгортати балістичні та крилаті ракети наземного базування середньої (від 1000 до 5500) і малої (від 500 до 1000) дальності.

nv.ua

Реклама
Коментарі

НАТО

Винтовки Colt Canada: получит ли Украина новое оружие

Опубліковано

від

Від

Канадская компания Colt Canada надеется заключить с Киевом соглашение на перевооружение украинской армии своими штурмовыми винтовками.

Как пишет «Слово и Дело», об этом сообщает National Post.

Производитель, как сообщается, рассчитывает поставить в Украину 100 тысяч единиц оружия. Представитель Colt Canada Алекс Пейн рассказал, что в январе произошла «исследовательская» встречу с украинскими чиновниками. Эти переговоры, по словам Пейна, положили начало процесса, который может занять до двух лет. За это время Киев должен определить точное количество и виды оружия, необходимое для украинской армии.

National Post напоминает, что в декабря 2017 года правительство Канады внес поправки в закон об экспорте оружия, которые позволяют продавать автоматы и другое стрелковое оружие Украина.

slovoidilo.ua

Продовжити читання

НАТО

Канада знову приєднається до системи повітряного спостереження НАТО

Опубліковано

від

Від

Канада заявила про намір знову приєднатися до системи далекого виявлення радіолокації і наведення НАТО (AWACS).

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міноборони країни.

“НАТО є наріжним каменем політики Канади в галузі міжнародної безпеки, і сьогодні уряд оголосив про свій намір приєднатися до Авіаційного комплексу Альянсу з радіовиявлення і наведення”, – йдеться в заяві.

Як наголошують у канадському Міноборони, останнім часом Альянс значно збільшив використання AWACS при проведенні своїх операцій, у тому числі в Центральній і Східній Європі, де Канада очолює батальйонну групу НАТО в Латвії.

Як повідомлялося, Канада вийшла з програми AWACS у 2011 році.

ukrinform

Продовжити читання

НАТО

Две группы кораблей НАТО проводят совместные маневры недалеко от Одессы

Опубліковано

від

Від

В Черном море, недалеко от Одессы, 7 февраля прошли совместные маневры двух постоянных морских групп НАТО.

Как сообщает Думская, ордер состоит из Второй постоянной группы, SNMG2, и группы по противодействию минной опасности – SNMCMG2.“Впервые за много лет сразу два британских военных корабля вошли в наше море для проведения учений. Напомним, военное гидрографическое судно HMS Enterprise H88, которое сопровождал турецкий тральщик TCJ Akcaj M270, прошло Босфор 24 января. Здесь к ним присоединился румынский тральщик ROS Lupu Dinescu M25. В этом составе минная группа SNMCMG2 побывала в турецком порту Синоп, а затем пошла в Констанцу”, – отмечает издание.

Через неделю, 31 января, зашел британский эсминец HMS Dunkan D37. В сопровождении фрегатов, турецкого TCG Gaziantep M490 и румынского ROS Regele Ferdinand F221, группа направилась в тот же румынский порт.

7 февраля в ходе учений проводилось совместное маневрирование с посадками вертолетов. По непроверенной информации, в учениях также принимали участие румынские истребители.

https://lb.ua/news/2018/02/08/389484_dve_gruppi_korabley_nato_provodyat.html

Продовжити читання

Зараз обговорюють