Зв'яжіться з нами

Новини України

У Міноборони розповіли, яким чином випробовують точність українських ракет і снарядів

Опубліковано

від

Фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що дислокується в Чернігові, успішно випробовують снаряди та ракети за допомогою мобільної радарної системи траєкторних вимірювань MFTR-2100/40, яка була придбана в Данії. Про це розповів спецкореспондент інформагентства Міноборони України Олександр Штупун, передає “Укрінформ”.

“Мобільну радарну систему траєкторних вимірювань MFTR-2100/40 було придбано в Данії. За неповний рік роботи з нею спеціалісти інституту провели низку важливих випробувань 152-мм снарядів, 60-мм мін для нових українських мінометів, крилатої ракети “Нептун” і некерованих реактивних снарядів РС-80 “Оскол” тощо. А нещодавно на полігоні “Ягорлик” було проведено випробування модернізованих зенітних ракетних комплексів С-125, “Куб”, “Рокач” і “Тор”, – зазначив він.

Як пояснив Шпутун, данська система дозволяє з високою точністю фіксувати траєкторію, дальність, швидкість і температуру ракетних й артилерійських боєприпасів усіх калібрів, літаків та безпілотних апаратів. Радар комплексу може автоматично супроводжувати до 256 об’єктів у радіусі до 250 км. Комплекс записує усі дані та може відтворити їх у будь-якій конкретній точці польоту. Аналогів цій системі в Україні – немає.

Цього року співробітники інституту також очікують на нове обладнання, яке дозволить просунутися у створенні мобільної уніфікованої багатопрофільної полігонно-випробувальної бази для дослідження “практично всієї номенклатури озброєння та військової техніки”.

5.ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють