Зв'яжіться з нами

Новини України

У Києві спускають на воду новий корабель для ВМСУ

Опубліковано

від

Сьогодні, 23 квітня, на київському суднобудівному заводі «Кузня на Рибальському» спускають на воду новий середній розвідувальний корабель для Військово-Морських Сил України.

Про це повідомляє 5 канал.

Хрещеною матір’ю корабля і берегинею його екіпажу стала директор благодійного фонду морського транспорту (Мортранс) Шкамерда Антоніна Іванівна.

Нагадаємо, що у розвідувальний корабель переобладнують один з наявних на заводі готових корпусів суден проекту 502 ЕМ. Загалом на стапелях заводу знаходилось п’ять корпусів проекту 502ЕМ (середній риболовецький морозильний траулер) різного ступеня готовності.

Водотонажність судна (повна) згідно з базовим проектом 1220 тонн, найбільша довжина 54,8 м, ширина 9,8 м, висота борту 5 м, швидкість 11,6 вузлів, дальність плавання понад 7000 миль.

Також на церемонії Міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що вже завершено проектування нового ракетного катеру, який буде озброєний ПКР «Нетун» та дуже потрібний Військово-Морським Силам України, його будівництв повинно розпочатись найближчим часом.

Зараз обговорюють