Зв'яжіться з нами

Новини Азії

У Китаї збудували ракетний двигун, що порушує закони фізики – ЗМІ

Опубліковано

від

У Китаї заявили про створення ракетного двигуна, що порушує закони фізики. Про це повідомляє The Daily Mail. У пропагандистському відео стверджується, що вчені розробили двигун EmDrive, який не витрачає паливо. Його використання дозволило б людям дістатися до Марса за 10 тижнів. Технічні подробиці і конструкція двигуна не розкриваються, проте у відео стверджується, що найближчим часом двигун випробують у космосі.

expres.ua

Реклама
Коментарі

Новини Азії

Японія розробить аналог крилатої ракети “Томагавк”

Опубліковано

від

Від

Міністерство оборони Японії планує додати бойові можливості до протикорабельних ракет.

Про це пише газета “Йоміурі сімбун”.

Як зазначається, з 2018 року планується розпочати створення крилатої ракети для ударів по кораблях і наземних цілях.

Крилата ракета являє собою “високоточну зброю, скеровану на ціль атаки радаром, натомість як балістична ракета летить з неба, малюючи параболу”. Ця особливість має багато спільного з “Томагавком” в США, тому ракета вже називають “японським Томагавком”.

ukrinform.ua

Продовжити читання

Новини Азії

Літаки на китайських авіаносцях будуть запускатися електромагнітними катапультами

Опубліковано

від

Від

У Китаї оголосили про розробку електромагнітної катапульти

Підприємства китайського оборонно-промислового комплексу розробили електромагнітну катапульту – пристрій, за допомогою якого з перспективних авіаносців будуть запускатися винищувачі. Про це, як пише China Daily, заявив керівник консультаційної комісії ВМС Китаю контр-адмірал Інь Чжо. За його словами, пристрій вже пройшов програму випробувань, включаючи запуски бойових літаків.

Електромагнітна катапульта являє собою пристрій, в якому візок розганяється за допомогою електромагнітних сил. Візок – металева конструкція, що рухається по напрямних, – зачіпається за передню стійку шасі літака і розганяє його. При цьому катапульта споживає багато енергії і потребує потужного і надійного джерела живлення.

До переваг електромагнітної катапульти розробники відносять малий займаний пристроєм об’єм, що дозволяє звільнити додаткове місце на кораблі. Крім того, потужність електромагнітної катапульти можна регулювати, що важливо при запуску з одного і того ж корабля легких і важких літаків.

За словами Чжо, нова електромагнітна катапульта вже провела декілька тисяч випробувальних запусків важких палубних винищувачів J-15. Контр-адмірал також зазначив, що створення електромагнітного пристрою стало можливим завдяки розробці потужного джерела живлення для нього. Будь-які подробиці про катапульту або джерела живлення представник ВМС Китаю не привів.

За непідтвердженими даними, Китай займається розробкою власної електромагнітної катапульти з кінця 1990-х років. З 2002 року в країні велося будівництво наземного випробувального комплексу з електромагнітної катапультою; воно завершилося в 2014 році.

В даний час США є єдиною країною в світі, яка має на озброєнні корабель з електромагнітною катапультою. Йдеться про атомний авіаносець «Джеральд Форд», прийнятий на озброєння в липні поточного року. Кораблі такого типу поступово замінять у складі ВМС США все застарілі авіаносці типу «Німіц».

glavcom.ua

Продовжити читання

Новини Азії

КНДР будує перший ракетний підводний човен – дослідники

Опубліковано

від

Від

КНДР почала будівництво свого першого підводного човна, обладнаного балістичними ракетами, свідчать дані розслідування 38 North – американського аналітичного ресурсу з моніторингу подій, пов’язаних з Північною Кореєю.

Про це повідомляє Reuters.

Ресурс наводить зроблені 5 листопада супутникові знімки північнокорейської військово-морської бази в провінції Сінпхо. Цьогоріч там неодноразово помічали пересування частин і компонентів конструкції у верфі.

Як пише видання, знімки доводять, що це, ймовірно, – підводний човен SINPO-C, здатний нести балістичні ракети. На знімках видно два великих круглих об’єкта, які можуть бути секціями корпусу підводного човна. Водночас вони значно більші, ніж для північнокорейського підводного човна класу ROMEO.

При цьому, ресурс не зафіксував ніякої активності щодо підготовки до нового випробування ракети, запущеної підводним човном.

Нагадаємо, 3 вересня влада Південної Кореї заявила про шосте за останній час випробування ядерної зброї КНДР. Приводом для заяви став землетрус магнітудою 5,6, можливо, штучного походження, на території Північної Кореї.

Пізніше влада КНДР офіційно заявила, що успішно провела випробування водневої бомби.

nv.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють