Зв'яжіться з нами

Озброєння

У Казахстані знаходиться на завершальній стадії випробувань «Барис 8×8»

Опубліковано

від

Paramount Group, африканська глобальна оборонна та аерокосмічна компанія і її спільне підприємство в Казахстані, Kazakhstan Paramount Engineering (KPE), оголосили про те, що Міністерство оборони Казахстану , що передують прийняттю на озброєння збройними силами країни.

Про це повідомляє  прес-служба Paramount Group.

«Барис» (у перекладі з казахської мови означає «Сніговий Барс»), що базується на базі бойової броньованої машини (ББМ) Mbombe 8 розробки та виробництва Paramount Group, був розроблений для задоволення зростаючого попиту на багатоцільові і високо мобільні броньовані платформи.

Зимові випробування що були проведені в Казахстані, включали денні та нічні стрільби з озброєння нової башти «Барис 8×8», оснащеної 30 мм автоматичною гарматою 2A42 та 7,62 мм кулеметом, що виготовлено спільно казахстанською компанією Казахстан Аселсан Інжиніринг (КАЕ) та турецькою компанією ASELSAN.

Зимові випробування «Барис 8×8» розпочались на початку грудня 2017 року з активних заводських випробувань з метою доведення та оптимізації спільного використання систем озброєння, базової машини та башти. Випробовування проводились на одному з танкових полігонів в центральній частині Казахстану.

 

180307 mbombe 8 BARYS new turret

Зимові випробування включали стрільби з озброєння нової башти «Барис 8×8»/ Фото: Paramount Group

Директор заводу KPE в Астані Йохан Дельпорт (Johan Delport) зазначив: «У ході випробувань переважали найсуворіші зимові умови, аналогічні умовам Сибіру. В цей період температура впала до -45 градусів по Цельсію, і в реальності відчувалась з огляду на комплекс погодних факторів на рівні -60 градусів по Цельсію».

«У таких умовах всі найдрібніші деталі і підсистеми могли бути оцінені з максимальним ефектом. Були успішно протестовані такі системи як: система підігріву двигуна перед запуском, акумуляторні батареї, система обігріву кабіни, електрична система, рульове управління і підвіска та ін. Бойова машина виключно впоралося з усіма проблемами протягом усіх випробувань».

За даними розробників, кострукція цієї ББМ дозволяє встановлювати широкий спектр систем озброєнь. Це дозволяє отримати бойову машину, яка може бути затребувана збройними силами в країнах по всьому світу.

Система озброєнь тестувалася як під час денних, так і нічних стрільб, як з при стрільбі з місця, так і в русі з використанням системи стабілізації. 30-мм гармата, яка має дальність стрільби понад 2000 метрів, успішно продемонструвала свої характеристики в важких погодних умовах.

180307 mbombe 8 BARYS new turret 2

Випробування, що були проведені в Казахстані, включали денні та нічні стрільби «Барис 8×8»/ Фото: Paramount Group

Бойова машина «Барис 8×8» та інші ББМ від Paramount будуть випускатись на заводі броньованих машин Kazakhstan Paramount Engineering в Астані площею 15 000 кв. метрів – найбільшому в Європі бронетанковому заводі в Центральній Азії і першому заводі по виробництву оборонної продукції з такими можливостями в Казахстані. Він має здатність виготовляти понад 200 бойових машин розробки Paramount Group, що адаптовані до місцевих умов, на рік.

Айвор Ічикович, засновник та виконавчий голова компанії Paramount Group заявив: «Створення наших бойових машин за допомогою місцевих партнерів в Казахстані показує, що ми можемо виробляти високотехнологічну продукцію в будь-якій точці світу. Однією з найважливіших тенденцій сучасної оборонної промисловості є зростаюча вимога суверенних держав до розвитку власних можливостей з виготовлення озброєнь та воєнної техніки.

Створення оборонних промислових комплексів у наших країнах-замовниках завдяки виникненню стратегічних альянсів стало основою нашої промислової філософії. Наше партнерство сприяло інноваціям, трансферу технологій, місцевому виробництву, розвитку навичок та роботі по всьому світу».

«Барис 8×8» – це адаптована до експлуатації в суворих умовах версія ББМ Mbombe 8 розробки та виробництва Paramount Group. Сімейство бойових броньованих машин Mbombe з колісними формулами 4×4, 6×6 та 8×8 має більше 80% загальних компонентів, щоб скоротити витрати на забезпечення їх життєвого циклу. На переконання представників Paramount Group, подібна універсальність приносить значні вигоди для експлуатантів за рахунок більшої ефективності та значної економії коштів на організації технічного обслуговування та матеріально-технічного забезпечення.

На додаток до «Барис 8×8», компанія Kazakhstan Paramount Engineering збільшила виробництво та постачання до збройних сил Казахстану ББМ «Арлан» (локалізована версія БТР Marauder розробки та виробництва Paramount Group). У листопаді 2017 р. Paramount Group поставила партію БМ «Арлан» силам спеціального призначення ЗС Казахстану. Останні постачання БМ «Арлан» сприяють тому, що ця машина з’являєnься на озброєнні ЗС, сил спеціального призначення та інших силових структур Республіки Казахстан.

 Довідка :

 Згідно з інформацією виробника, основні тактико-технічні характеристики БМ Mbombe 8 / «Барис 8×8» є такими:

  • Вага брутто – 28 т;
  • Споряджена маса – 19 т;
  • Вантажопідйомність – 9 т (включає систему озброєнь, боєкомплект, екіпаж та спорядження);
  • Силова установка складається з 6 циліндрового двигуна з турбонаддувом та 6-ступеневої автоматичної коробки передач;
  • Максимальна швидкість – 110 км / год;
  • Запас ходу – 800 км
  • БМ забезпечує балістичний захист по корпусу на рівні 3+ та захист днища машини від вибуху на рівні 4а та 4б по STANAG 4569.

Реклама
Коментарі

Озброєння Європи

Новый военный вариант автомобиля Mercedes-Benz G-серии

Опубліковано

від

Від

На прошедшей с 11 по 15 июня 2018 года в Париже международной оборонной выставке Eurosatory 2018 группа Daimler представила новый военный вариант известных внедорожных автомобилей Mercedes-Benz G-серии, обозначенный как Mercedes-Benz MRV 6.2 (G-Wagon MRV – Multi Role Vehicle). Данная машина является фактически небронированным (или “полубронированным”) вариантом ранее представленной легкой бронированной машины Mercedes-Benz LAPV 6.1 с колесной формулой 4х4, выполненной на основе все той же G-серии. Разработчиком заявлено, что машина Mercedes-Benz MRV 6.2 “готова к серийному производству”.
Внедорожный автомобиль Mercedes-Benz MRV 6.2 в экспозиции выставки Eurosatory 2018. Париж, июнь 2018 года (с) Shaun Connors / Jane’s

Как сообщает журнал “Jane’s International Defence Review” в статье Shaun Connors “Mercedes-Benz unveils MRV 6.2 multirole vehicle”, автомобиль Mercedes-Benz MRV 6.2 выполнен на шасси и компонентах автомобиля G-серии G461 (G300CDI) с длиной шасси 3,428 м. Машина MRV 6.2 сохраняет используемые на Mercedes-Benz G300CDI и броневтомобиле LAPV 6.1 стандартные дизельный двигатель V-6 OM642DE30LA, развивающий мощность 185 л.с. при 3800 об/мин и обеспечивающий крутящий момент 400 Нм при 2600 об/мин, соединенный с 5-ступенчатой ​​автоматической коробкой передач W5A 580 и двухскоростной раздаточной коробкой VG 150E-3W. Двигатель способен к длительной эксплуатации на военных и низкосортных топливах и может поставляться в вариантах по выбросам EURO 3 или 5.

Основным отличием между MRV 6.2 и серийным выпускаемыми машинами G-серии является использование портальных мостов. Усиленная подвеска использует два амортизатора на колесо, вместо стандартных колес с 17,5-дюймовыми дисками и шинами 235/75 R применены колеса с более крупными 18-дюймовыми дисками и шинами 305/80 R. Дорожный просвет увеличен с 245 до 412 мм. Заявляется, что машина может преодолевать брод глубиной до 1 м.

Полная снаряженная масса MRV 6.2, как явствует из обозначения, составляет 6200 кг. MRV 6.2 имеет длину 5,52 м, ширину 2,17 м и высоту 2,185 м в варианте с тентованной крышей, с возможностью размещения до шести человек. Полезная нагрузка составляет до 3000 кг в зависимости от конфигурации, и может осуществляться буксировка прицепа массой до 2000 кг, что дает общую максимальную массу (GCWR) равную 8200 кг.

Машина MRV 6.2 опционально может иметь противопульное бронирование нижней части кузова, а также бронеплиту под днищем (аналогичную бронеавтомобилю LAPV 6.1). Возможна установка различных типов кузовов и надстроек.

Напомним, что министерство обороны ФРГ ранее выдало контракт на 49 бронеавтомобилей Mercedes-Benz LAPV 6.1 (LAPV II) для германского Командования сил специального назначения (Kommando Spezialkräfte), их поставка должна была быть произведена к концу 2017 года.

Внедорожный автомобиль Mercedes-Benz MRV 6.2 в экспозиции выставки Eurosatory 2018. Париж, июнь 2018 года (с) Shaun Connors / Jane’s

 

bmpd.livejournal

Продовжити читання

Новини України

“Наші гроші”: Фірма дружини Розенблата постачатиме безпілотники Міністерству оборони. Відео

Опубліковано

від

Від

Міністерство оборони України планує закуповувати безпілотники у фірми дружини позафракційного нардепа Борислава Розенблата. Про це йдеться в розслідуванні програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” від 18 червня. Дрони HAWK має виробляти житомирське ТОВ “Українські авіаційні системи”. Співвласник підприємства – Жанна Розенблат. Водночас літальних апаратів досі не бачив жоден з опитаних українських виробників та експертів. Журналісти припустили, що конструкція безпілотників може бути застарілою.

Із червня 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрює Розенблата у хабарництві. Нардеп обвинувачення відкидає.

 

gordonua

Продовжити читання

НАТО

Шведские танкисты отметили опыт ВСУ в боях с бронетехникой РФ

Опубліковано

від

Від

Военнослужащие Швеции, которые на недавнем турнире Tank Challenge уступили только немцам, довольны тем, что на соревнования приехала “сборная Украины”

Шведские танкисты, серебряные призеры недавно завершившегося международного турнира в Германии, отметили у себя в Facebook, насколько ценно выступать на одном полигоне с бойцами украинской армии, которая воюет в Донбассе против оккупантов из РФ.

“Украина с ее Т-84 была очень интересной особенностью турнира. Особенно полезным было знакомство с недавним опытом борьбы украинцев против современных вражеских танков (на востоке Украины)”, – говорится в сообщении пресс-службы танковых войск Швеции.

Шведы также отметили, что важнейшей частью турнира является общение и обмен опытом между военными стран-союзников.

3-8 июня 2018 года в немецком городе Графенвер проходили соревнования по танковому бою Strong Europe Tank Challenge 2018. В этом году лучшими стали немецкие танкисты. На учения приехали экипажи из восьми стран – Украины, США, ФРГ, Австрии, Франции, Британии, Польши и Швеции. ВСУ выступали на Т-84.

news.liga.net

Продовжити читання

Зараз обговорюють