Зв'яжіться з нами

Новини США

Трамп пропонує виділити $250 млн військової допомоги Україні

Опубліковано

від

Президент США пропонує виділити 24 млрд доларів на модернізацію ядерної тріади

Адміністрація Білого дому надала проект бюджету Сполучених Штатів Америки на 2019 фіксальний рік.

Його текст опубліковано на сайті адміністрації президента США.

У тексті документа наголошується необхідність модернізації ядерної тріади (стратегічної авіації, міжконтинентальних балістичних ракет, підводних ракетоносців, – ред.) США. На ядерну модернізацію, а також систему управління та комунікації збираються витратити 24 млрд доларів, на науково-технічні розробки – понад 84 млрд доларів.

На кібербезпеку США виділяє 8 млрд доларів.

«Гнучке американське ядерне стримування, яке відповідає потребам країни – ключ до захисту національної безпеки і майбутнього процвітання, як для США, так і для союзників і партнерів Америки», – йдеться в документі.

У проекті бюджету передбачені видатки на Міністерство оборони сумою 686 млрд доларів, що на 13% більше, ніж у 2017 році Наголошується, що військовий бюджет сприяє встановленню миру за допомогою сили, у ньому закладені багаторічні інвестиції на розробку смертоносної, гнучкої та стійкої армії.

«Головні пріоритети Міністерства оборони лежать в довгостроковій стратегічній конкуренції з Росією і Китаєм», – зазначається у військовій частині проекту.

У проекті закладено виділення понад 6,3 млрд доларів на «Ініціативу по європейському стримуванню» – програму по зміцненню військової присутності США в Європі. З цих суми 250 млн доларів планується виділити як допомогу Україні на захист її територіальної цілісності. Доходи бюджету в 2019 році закладено на рівні 3,4 трлн, витрати – на рівні 4,4 трлн, дефіцит складе 984 млрд доларів.

glavcom.ua

Новини США

Американським військовим хочуть вживлювати в руку чіпи

Опубліковано

від

Від

Американські вчені працюють над розробкою системи, яка б відстежувала стан здоров’я солдатів. Для цього розробляють спеціальний чіп, який будуть вживлювати у руку.

Про це пише thatsmart.ru.

Чіп планують імплантувати у зап’ястя солдата, завдяки чому оперативно надходитиме вся важлива інформація про стан здоров’я: від рівня цукру в крові до якості сну.

Таким чином, дізнатися про розвиток будь-яких захворювань можна буде на ранніх стадіях.

За задумом науковців, уся інформація буде автоматично надходити в єдиний центр. Її зможуть використовувати не тільки для ранньої діагностики, а й за умов поранення: хірурги та інші лікарі зможуть віддалено надавати поради, як себе вести в надзвичайній ситуації.

24tv.ua

Продовжити читання

Новини США

Маск запустив черговий Falcon 9 із дослідницькими супутниками

Опубліковано

від

Від

Група супутників Iridium Next повинна замінити на орбіті супутники попереднього покоління

Ракета-носій Falcon 9 стартувала в Каліфорнії з парою дослідних зондів для НАСА і комунікаційними супутниками Iridium Next.

Компанія SpaceX вела пряму трансляцію запуску.

Стартувала ракета-носій з космодрому Ванденберг в Каліфорнії. Falcon 9 виводить на орбіту два супутники-близнюки Grace-fo (Gravity Recovery and Climate Experiment Follow-On) для НАСА і п’ять супутників Iridium Next.


Супутники зондування Землі Grace-fo є спільною місією НАСА і німецького центру геофізичних досліджень (GFZ German Research Centre for Geosciences) і призначені для спостереження за гравітаційним полем Землі і для вивчення змін водного циклу планети і її маси.

Група супутників Iridium Next повинна замінити на орбіті супутники попереднього покоління, апарати призначені для передачі голосу і даних супутникових телефонів Iridium. Після сьогоднішнього запуску число супутників сузір’я досягне 55 з 75 запланованих.

glavcom.ua

Продовжити читання

Новини США

У США запустили ракету, якою пишаються українці

Опубліковано

від

Від

У США з космодрому на острові Уоллопс в Атлантиці стартувала ракета-носій Antares. Вона вивела на орбіту вантажний космічний корабель Cygnus.

У розробці й виготовленні першого ступеня ракети брали участь українські підприємства.

Пуск відбувся за програмою NASA.

Cygnus доставить на МКС понад 3 тони обладнання для учасників космічної експедиції.

bbc

Продовжити читання

Зараз обговорюють