Зв'яжіться з нами

Новини США

Трамп пропонує виділити $250 млн військової допомоги Україні

Опубліковано

від

Президент США пропонує виділити 24 млрд доларів на модернізацію ядерної тріади

Адміністрація Білого дому надала проект бюджету Сполучених Штатів Америки на 2019 фіксальний рік.

Його текст опубліковано на сайті адміністрації президента США.

У тексті документа наголошується необхідність модернізації ядерної тріади (стратегічної авіації, міжконтинентальних балістичних ракет, підводних ракетоносців, – ред.) США. На ядерну модернізацію, а також систему управління та комунікації збираються витратити 24 млрд доларів, на науково-технічні розробки – понад 84 млрд доларів.

На кібербезпеку США виділяє 8 млрд доларів.

«Гнучке американське ядерне стримування, яке відповідає потребам країни – ключ до захисту національної безпеки і майбутнього процвітання, як для США, так і для союзників і партнерів Америки», – йдеться в документі.

У проекті бюджету передбачені видатки на Міністерство оборони сумою 686 млрд доларів, що на 13% більше, ніж у 2017 році Наголошується, що військовий бюджет сприяє встановленню миру за допомогою сили, у ньому закладені багаторічні інвестиції на розробку смертоносної, гнучкої та стійкої армії.

«Головні пріоритети Міністерства оборони лежать в довгостроковій стратегічній конкуренції з Росією і Китаєм», – зазначається у військовій частині проекту.

У проекті закладено виділення понад 6,3 млрд доларів на «Ініціативу по європейському стримуванню» – програму по зміцненню військової присутності США в Європі. З цих суми 250 млн доларів планується виділити як допомогу Україні на захист її територіальної цілісності. Доходи бюджету в 2019 році закладено на рівні 3,4 трлн, витрати – на рівні 4,4 трлн, дефіцит складе 984 млрд доларів.

glavcom.ua

Новини США

Через Україну в Пентагоні створили план для війни з Росією

Опубліковано

від

Від

США на початку 2015 року розробили план війни з Росією після її нападу на Україну.

Про це повідомляє Politico з посиланням на колишнього главу Пентагону Ештона Картера.

Він зазначив, що це був перший план відкритого протистояння з РФ після закінчення Холодної війни.

“По суті, не було ніякого плану кампанії з протидії Росії – плану такого сорту, з яким я жив весь час, поки працював над обороною в період Холодної війни”, – заявив Картер.

Він також додав, що США сильно відволіклися на боротьбу зі світовим тероризмом після серії терактів 2001 року і тому не помітили зростаючої загрози з боку Росії, а також Китаю.

24tv.ua

Продовжити читання

Новини Азії

США и Израиль провели успешные испытания новой системы ПРО

Опубліковано

від

Від

Агентство по противоракетной обороне США и Израильская ракетная оборонная организация успешно завершили испытание системы вооружения «Эрроу 3» (Arrow 3), предназначенной для защиты от баллистических ракет. Об этом сообщило Министерство обороны США.

Стрельбы проводились на испытательном полигоне в центральном Израиле под руководство Israel Aerospace Industries, известной израильской фирмы по производству вооружений. Также принимало участие в испытаниях Агентство по противоракетной обороне США, как один из разработчиков данной системы.

Система Arrow 3 является важной частью многоуровневой защиты Израиля, в которую также входят «Железный купол», «Праща Давида» и «Arrow 2».

Ранее группа ИС сообщала о том, что Румыния одобрила размещение на своей территории ракетных установок США.

sprotyv.info

Продовжити читання

Новини США

США планують розробити потужну ядерну бомбу – глава Пентагону

Опубліковано

від

Від

Якщо супротивник буде використовувати під час бойових дій потужну ядерну бомбу, то США дадуть відповідь тим самим, зазначив міністр оборони Сполучених Штатів Джеймс Меттіс.

Сполучені Штати Америки планують розробити потужну ядерну бомбу для стримування країн, які можуть використовувати ядерну зброю в разі бойових дій. Про це заявив міністр оборони США Джеймс Меттіс на брифінгу в Білому домі 7 лютого. Стенограму виступу опубліковано на офіційному сайті адміністрації президента Америки.

“Ми вважаємо, що деякі країни можуть припустити, що якби вони використовували у звичайній битві потужну бомбу, то ми б не відповіли дуже великою бомбою”, – сказав Меттіс.

За його словами, під час розроблення ядерної зброї малої потужності мова йде саме про стримувальний фактор щодо країн, які можуть використовувати ядерну зброю. Меттіс пояснив, що якщо супротивник буде використати під час бойових дій потужну ядерну бомбу, то США дадуть відповідь тим самим.

“Ми маємо усунути стримування в його нинішній конструкції”, – підкреслив він.

2 лютого міністерство оборони США опублікувало Огляд ядерної політики країни. У ньому йдеться, що Росія і Китай поповнюють свої арсенали новими видами ядерних засобів і “поводяться агресивніше”. Виходячи з цього, уряд США виділив додаткові кошти на відновлення ядерного потенціалу країни.

Президент США Дональд Трамп заявив, що нова ядерна доктрина США знижує ризик застосування ядерної зброї.

Голова комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки Віктор Бондарєв заявив, що ядерна доктрина США демонструє, хто “справжній агресор світового масштабу”.

gordonua.com

Продовжити читання

Зараз обговорюють