Зв'яжіться з нами

Медіа

Телепередача «Техніка війни». ССО і Velmet. Ретромобілі

Опубліковано

від

У випуску:

— Генерал-майор Юрій Содоль і смуга морського піхотинця.

— Сили спеціальних операцій України. Тактичне спорядження від української компанії Velmet.

— Міністр оборони Степан Полторак про складання боєприпасів на арсеналах ЗСУ.

— Іл-76 Повітряних Сил повернувся з операції «Північний сокіл-2018». 12 рекордів від Мі-8МТВ та Мі-38.

— Нова класифікація кораблів і катерів ВМС України.

— Повернення до строю зенітних каретних комплексів «Куб» (2К12), «Тор» (9К330), С-125, С-300ПТ, С-300В1, С-200В.

— Пожежний танк ГПМ-72 допущений до експлуатації. Пожежні автоцистерни Краз і аварійно-рятувальний автомобіль на базі VOLKSWAGEN Caddy для ДСНС Житомирської області.

— Оновлення навчальних центрів.

— Вилучення зі складів не якісного речового майна.

— Полегшені набої .50 BMG для кулеметників морської піхоти США. Розумна система управління вогнем SMASH 2000.

— Renault Trucks Defense тепер Arquus. Великобританія продає 395 Panther FCLV. 400 мерседесів для силовиків Алжиру. Знищення Панцер-С1 у Сирії.

— Турецька MKEK (Machines and Chemical Industries Board) випробувала 120-мм фугасний трасуючий танковий боєприпас.

— Безпілотний катер-тральщик від Atlas Elektronik UK для ВМС Великобританії. Фрегати HDF-3000 для ВМС Філіпін. Відновлення 2-го флоту США.

— Зіткнення грецького патрульного катера і важкого турецького судна. 250-тонний кран впав на корпус фрегата проекту 17А на індійському підприємстві. Катастрофа російського Ка-52 у Сирії. Аварія Embraer KC-390.

— Виставка Sofex-2018.

— Ретро авитомобілі часів Другої світової війни на Old Car Land-2018. Mercedes 770. Opel Super 6. ГАЗ-61-73. Willys MB. Dodge WC-51. Sd.Kfz. 11 Skoda.

Відео: Військове телебачення

Медіа

Програма Телерадіостудії МО України «Бриз» «На Варті»

Опубліковано

від

Від

mil.gov.ua

Продовжити читання

Медіа

Техніка війни. Орієнтування без GPS. Безкоштовні пластичні операції для воїнів Донбасу

Опубліковано

від

Від

У свіжому випуску програми “Техніка війни” – експерти розповіли, як орієнтуватись у місцевості самотужки, якщо сядуть батареї, заглючать гаджети чи не буде ловити зв’язок. До України прибула команда канадських лікарів для надання допомоги пораненим активістам Майдану та воїнам Донбасу. З 19 по 25 травня в Одесі вони спільно з українськими колегами проведуть безкоштовні пластичні операції.
Також у випуску:

Від початку агресії Росії, українська армія провела більше 270 випробувань і досліджень нового озброєння та військової техніки. В результаті, зокрема минулого року, проводилася дослідна експлуатація 40 типів зразків. Це небачені показники за усі роки незалежності України.

Заступник міністра оборони, генерал-майор Олег Шевчук проінспектував будівництво військового містечка та житла для контрактників у Новоград-Волинському.

17-18 квітня у Національній академії Сухопутних військ відбулася міжнародна конференція щодо перспектив розвитку оснащення наземної компоненти армії.

10 травня Конструкторське бюро “Південне” отримало патент на нову зенітну ракету, імовірно для перспективного ЗРК “Дніпро”. КБ “ЛУЧ” успішно випробувало на Чернігівщині нову експортну модифікацію ракетного комплексу “Скіф”.

За оцінкою військового експерта Сергія Згурця, модернізація танків Т-64 і їх версії “Булат” гальмується, хоча є більш пріорітетною за проект
“Оплот”.

На озброєння розвідників Об’єднаних сил надійшло новітнє лазерне обладнання, прилади спостереження, датчики руху і безпілотники, що працюють за будь-якої погоди, і отримали прізвисько “бджоли”.

Міноборони США видало запит на інформацію по субкомпактній зброї. Зразок повинен мати калібр 9х19 іліметрів, планку пікатіні, стріляти одиночними і чергами. Компанії мали надати пропозиції до 18 травня.

Спецназ південного військового округу Росії отримав броньовик КамАЗ 53949 “Тайфуньонок” для 10 бійців.

На ремонт і модернізацію авіаносного крейсера “Адмірал Кузнєцов” виділяють мільярд доларів. Звісно цих коштів не вистачить на достойне воскресіння судна-посміховиська, бо ремонт індійського аналога коштував майже у 2,5 раз більше.

Сирійці розкрили секрет своєї реактивної установки Golan-1000, яку побудували на базі тренажеру для водіння Т-72.
https://24tv.ua/tehnika_viyni_tag5124

Продовжити читання

Медіа

Флотські артилеристи тренувались ефективно застосовувати модернізовані протитанкові гармати «Рапіра»

Опубліковано

від

Від

На одному з полігонів у Миколаївській області пройшли бойові стрільби протитанкового підрозділу окремої артилерійської бригади Військово-Морських Сил ЗС України.

Одним із таких елементів підготовки є бойове злагодження з проведенням стрільб. Бійці окремої артилерійської бригади Військово-Морських Сил ЗС України на практиці відпрацювали поставлені завдання, використовуючи нещодавно отримані на заміну протитанковим засобам — модернізовані гармати типу «Рапіра».

Відео: ТРС МО України «Бриз»

mil.gov.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють