Зв'яжіться з нами

Медіа

Техніка війни: Зброя і амуніція козаків. Хімічна зброя

Опубліковано

від

У свіжому випуску програми “Техніка війни” – починаючи з кінця 16 століття поруч з шаблями у козаків почали з’являтися самопали і рушниці, в основному, трофейні мушкети здобували у боях проти московитів, поляків, турків і татар. Значну частину вогнепальної зброї козаки купували у Львові. Хімічна зброя завжди була точним інструментом для точкового знищення так званих ворогів СРСР та Росії.
Також у випуску:

Національний банк України заявив, що не має важелів впливу на фінустанови щодо перегляду політики кредитування для підприємств ВПК, які виконують Державне оборонне замовлення.

Танковий взвод 14 бригади спільно з виробником на Рівненщині готує 6 панцирників Т-84 до міжнародних танкових змагань Сильна Європа, що відбудеться в червні.

Автокраз досяг домовленостей з індійськими військовими щодо постачання запчастин до автомобілів бренду.

Військовослужбовці підрозділів умовного противника Збройних Сил України, згідно з наказом №232, на момент занять як інвентар отримуватимуть форму ворога, кольорову гаму якої визначатиме Генштаб.

Міністерство оборони Данії назвало переможця у тендері на постачання нових пістолетів.

Морська піхота Таїланду уклала з ізраїльською компанією Елбіт Системз контракт на придбання шести 155-міліметрових самохідних гаубиць за 26 мільйонів доларів.

16-19 квітня в Куала-Лумпурі, під егідою Міністерства оборони Малайзії, відбувся один з найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки .

24tv.ua

Реклама

Зараз обговорюють