Зв'яжіться з нами

Медіа

Техніка війни: Випробування “Вільхи”. Оновлені шоломи для бійців

Опубліковано

від

У свіжому випуску програми “Техніка війни” – в Одеській області розпочалися державні випробування ракетного комплексу “Вільха”, після чого вона буде прийнята на озброєння української армії. На Донбасі з’явився конкурент у постачальника шоломів. І це протистоянна породило оновлені вироби для захисту голови бійця. Новий шолом витримує 5 секунд дії відкритого вогню, а потім самостійно згасає.
Також у випуску:

Україна стала рекордсменом щодо забруднення вибухонебезпечних предметів.

Зі Львова до Уганди доправлено два гелікоптери Мі-8, які увійшли до складу 18 вертолітного загону українського контингенту сил ООН.

На території конструкторського бюро відбулася нарада, на якій вирішили створити асоціацію “Космос”. Вона об’єднає понад 100 підприємств і наукових організацій, які зацікавлені в розвитку ракетно-космічної галузі промисловості.

Генерал армії України Степан Полторак зустрівся з керівниками оборонних підприємств та обговорив шляхи модернізації баз протиповітряної оборони.

Для сил спецоперацій розробляють бойовий спеціальний комплект з 50 елементів, який має бути готовий вже у жовтні.

Росія презентувала за кордоном крупнокаліберний штурмовий автоматичний комплекс Шак-12.

В Індії пройшла 10 Міжнародна виставка морських озброєнь та систем безпеки, участь у якій взяла і Україна.

Франція та Аргентина підписали угоду по придбанню останньої для потреб останньої ВСМ французького патрульного корабля P725 L`Adroit типу Gowind.

24tv.ua

Реклама

Зараз обговорюють