Зв'яжіться з нами

Медіа

Техніка війни. Нова монета із “кіборгами”. Випробування української крилатої ракети

Опубліковано

від

У свіжому випуску програми “Техніка війни” – Нацбанк України ввів у обіг мільйон пам’ятних монет “Захисникам Донецького аеропорту” номіналом 10 гривень. Днями відбулися перші випробування української крилатої ракети “Нептун”. Комплекс наземного базування може уражати сухопутні та морські цілі на відстані до 300 кілометрів.
Також у випуску:

Суд США поклав відповідальність за знищення рейсу MH17 над Донбасом на бойовика Ігоря Гіркіна та призначив виплатити родичам загиблих 400 мільйонів доларів.

Конструкторське бюро “Логіка” поставило для навчального центру сухопутних військ “Десна” програмне забезпечення комплексу симуляції бойової обстановки Virtual Battlespace 3.

На заміну недолугим несесерам у Головному управлінні розвитку і супроводження матзабезпечення розробили сумку-підсумок для засобів гігієни, який цьогоріч закуплять та видаватимуть.

В Міноборони відбувся круглий стіл, де вирішили покращувати санітарні автомобілі “Богдан 2251” за результатами експлуатації в АТО.

У печері біля іспанського міста Валенсія-де-ла-Консепсьон археологи знайшли залишки старовинної зброї, яка виготовлена з кристалів.

В Ізраїлі розробили супер-кулю калібру 5,56, що пробиває броню, як бронебійна куля калібру 7,62.

Турецька армія провела балістичні та мінні випробування бронетранспортера “Хізір”.

24tv.ua

Реклама

Зараз обговорюють