Зв'яжіться з нами

Медіа

Техніка війни. Нова монета із “кіборгами”. Випробування української крилатої ракети

Опубліковано

від

У свіжому випуску програми “Техніка війни” – Нацбанк України ввів у обіг мільйон пам’ятних монет “Захисникам Донецького аеропорту” номіналом 10 гривень. Днями відбулися перші випробування української крилатої ракети “Нептун”. Комплекс наземного базування може уражати сухопутні та морські цілі на відстані до 300 кілометрів.
Також у випуску:

Суд США поклав відповідальність за знищення рейсу MH17 над Донбасом на бойовика Ігоря Гіркіна та призначив виплатити родичам загиблих 400 мільйонів доларів.

Конструкторське бюро “Логіка” поставило для навчального центру сухопутних військ “Десна” програмне забезпечення комплексу симуляції бойової обстановки Virtual Battlespace 3.

На заміну недолугим несесерам у Головному управлінні розвитку і супроводження матзабезпечення розробили сумку-підсумок для засобів гігієни, який цьогоріч закуплять та видаватимуть.

В Міноборони відбувся круглий стіл, де вирішили покращувати санітарні автомобілі “Богдан 2251” за результатами експлуатації в АТО.

У печері біля іспанського міста Валенсія-де-ла-Консепсьон археологи знайшли залишки старовинної зброї, яка виготовлена з кристалів.

В Ізраїлі розробили супер-кулю калібру 5,56, що пробиває броню, як бронебійна куля калібру 7,62.

Турецька армія провела балістичні та мінні випробування бронетранспортера “Хізір”.

24tv.ua

Реклама
Коментарі

Медіа

Програма ТРС Бриз «На Варті»

Опубліковано

від

Від

mil.gov.ua

Продовжити читання

Медіа

Техніка війни. Бомбардувальник “Б-52” vs блискавка. Холодна зброя у “спортивних цілях”

Опубліковано

від

Від

У свіжому випуску програми “Техніка війни” – американський бомбардувальник “Боїнг Б-52”, модель якого служить у 17 країнах та вже налітала 1,7 мільйона годин, витримав удар блискавки у момент польоту. Президент України підписав закон, щодо використання вогнепальної та холодної зброї у спортивних цілях.
Також у випуску:

До 2025 року Генштаб планує витратити 8 мільярдів гривень для покращення зберігання боєприпасів на арсеналах, базах і складах.

Які прилади нічного бою нам передали зі США.

Чи завершилась підземна війна в секторі Газа.

12 лютого Міноборони Латвії підписало контракт на закупівлю ізраїльських протитанкових ракетних комплексів “Спайк” для Нацгвардії та піхоти.

З 1 грудня деякі підрозділи в районі АТО перейшли на нову систему харчування.

Хто переміг: бомбардувальник “Б-52” чи блискавка.

Китайська компанія “Ел-Ел-Віжн Техноложді” розробила смарт-окуляри для розпізнавання облич злочинців правоохоронцями.

24tv.ua

Продовжити читання

Медіа

«Дебальцеве: історія танкового бою»

Опубліковано

від

Від

9 лютого 2015 року бойовики російсько-терористичних військ зайняли селище Логвинове. Це значно ускладнило вихід підрозділів Збройних Сил України з Дебальцевого. Воїни 30 омбр одними з перших вирушили на допомогу бойовим побратимам і впродовж трьох днів намагалися відбити селище у російських окупантів. Свою історію про ці події розповідає Іван Берташ, на той час командир танкової роти.

Відео: Військове телебачення

Продовжити читання

Зараз обговорюють