Зв'яжіться з нами

Медіа

Техніка війни. Нова монета із “кіборгами”. Випробування української крилатої ракети

Опубліковано

від

У свіжому випуску програми “Техніка війни” – Нацбанк України ввів у обіг мільйон пам’ятних монет “Захисникам Донецького аеропорту” номіналом 10 гривень. Днями відбулися перші випробування української крилатої ракети “Нептун”. Комплекс наземного базування може уражати сухопутні та морські цілі на відстані до 300 кілометрів.
Також у випуску:

Суд США поклав відповідальність за знищення рейсу MH17 над Донбасом на бойовика Ігоря Гіркіна та призначив виплатити родичам загиблих 400 мільйонів доларів.

Конструкторське бюро “Логіка” поставило для навчального центру сухопутних військ “Десна” програмне забезпечення комплексу симуляції бойової обстановки Virtual Battlespace 3.

На заміну недолугим несесерам у Головному управлінні розвитку і супроводження матзабезпечення розробили сумку-підсумок для засобів гігієни, який цьогоріч закуплять та видаватимуть.

В Міноборони відбувся круглий стіл, де вирішили покращувати санітарні автомобілі “Богдан 2251” за результатами експлуатації в АТО.

У печері біля іспанського міста Валенсія-де-ла-Консепсьон археологи знайшли залишки старовинної зброї, яка виготовлена з кристалів.

В Ізраїлі розробили супер-кулю калібру 5,56, що пробиває броню, як бронебійна куля калібру 7,62.

Турецька армія провела балістичні та мінні випробування бронетранспортера “Хізір”.

24tv.ua

Реклама
Коментарі

Медіа

Програма Телерадіостудії МО України «Бриз» «На Варті»

Опубліковано

від

Від

mil.gov.ua

Продовжити читання

Медіа

Техніка війни. Орієнтування без GPS. Безкоштовні пластичні операції для воїнів Донбасу

Опубліковано

від

Від

У свіжому випуску програми “Техніка війни” – експерти розповіли, як орієнтуватись у місцевості самотужки, якщо сядуть батареї, заглючать гаджети чи не буде ловити зв’язок. До України прибула команда канадських лікарів для надання допомоги пораненим активістам Майдану та воїнам Донбасу. З 19 по 25 травня в Одесі вони спільно з українськими колегами проведуть безкоштовні пластичні операції.
Також у випуску:

Від початку агресії Росії, українська армія провела більше 270 випробувань і досліджень нового озброєння та військової техніки. В результаті, зокрема минулого року, проводилася дослідна експлуатація 40 типів зразків. Це небачені показники за усі роки незалежності України.

Заступник міністра оборони, генерал-майор Олег Шевчук проінспектував будівництво військового містечка та житла для контрактників у Новоград-Волинському.

17-18 квітня у Національній академії Сухопутних військ відбулася міжнародна конференція щодо перспектив розвитку оснащення наземної компоненти армії.

10 травня Конструкторське бюро “Південне” отримало патент на нову зенітну ракету, імовірно для перспективного ЗРК “Дніпро”. КБ “ЛУЧ” успішно випробувало на Чернігівщині нову експортну модифікацію ракетного комплексу “Скіф”.

За оцінкою військового експерта Сергія Згурця, модернізація танків Т-64 і їх версії “Булат” гальмується, хоча є більш пріорітетною за проект
“Оплот”.

На озброєння розвідників Об’єднаних сил надійшло новітнє лазерне обладнання, прилади спостереження, датчики руху і безпілотники, що працюють за будь-якої погоди, і отримали прізвисько “бджоли”.

Міноборони США видало запит на інформацію по субкомпактній зброї. Зразок повинен мати калібр 9х19 іліметрів, планку пікатіні, стріляти одиночними і чергами. Компанії мали надати пропозиції до 18 травня.

Спецназ південного військового округу Росії отримав броньовик КамАЗ 53949 “Тайфуньонок” для 10 бійців.

На ремонт і модернізацію авіаносного крейсера “Адмірал Кузнєцов” виділяють мільярд доларів. Звісно цих коштів не вистачить на достойне воскресіння судна-посміховиська, бо ремонт індійського аналога коштував майже у 2,5 раз більше.

Сирійці розкрили секрет своєї реактивної установки Golan-1000, яку побудували на базі тренажеру для водіння Т-72.
https://24tv.ua/tehnika_viyni_tag5124

Продовжити читання

Медіа

Флотські артилеристи тренувались ефективно застосовувати модернізовані протитанкові гармати «Рапіра»

Опубліковано

від

Від

На одному з полігонів у Миколаївській області пройшли бойові стрільби протитанкового підрозділу окремої артилерійської бригади Військово-Морських Сил ЗС України.

Одним із таких елементів підготовки є бойове злагодження з проведенням стрільб. Бійці окремої артилерійської бригади Військово-Морських Сил ЗС України на практиці відпрацювали поставлені завдання, використовуючи нещодавно отримані на заміну протитанковим засобам — модернізовані гармати типу «Рапіра».

Відео: ТРС МО України «Бриз»

mil.gov.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють