Зв'яжіться з нами

Новини України

ТАКТИЧНИЙ БЕЗПІЛОТНИК PD-1 З НОВИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018» (ВІДЕО)

Опубліковано

від

Компанія UkrSpecSystems представила на виставці «Зброя та Безпека-2018» модернізовану версію свого тактичного безпілотника People’s Drone PD-1. Покращена версія БПЛА перетворилася на гібрид й може тепер злітати чи приземлюватися ще й вертикально, на кшталт квадрокоптеру. Що стало можливим завдяки його оснащенню швидкозмінними модулями з додатковими двигунами.

Нагадаємо, PD-1 стоїть на озброєнні ЗСУ (та навіть демонструвався на Параді Незалежності цього року) і є найпотужнішим, за розмірами та параметрами, серед безпілотників, які зараз використовуються в українській армії. Так, він може триматися у повітрі близько 10 годин і нести до 8 кг корисного навантаження, а його максимальний потолок становить 3 тисячі метрів.

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

Нагадаємо, відвідати XV Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародну спеціалізовану виставку «Технології Захисту/ПожТех — 2018» можливо з 9 по 12 жовтня 2018 року. Виставки відбуваються в Міжнародному виставковому центрі в Києві (Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»).

 

defence-ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють