Зв'яжіться з нами

Новини США

Суботні сутички під Радою – у фото

Опубліковано

від

Увага! Далі у цьому матеріалі є фото, які можуть вас вразити.

У суботу поліція прийшла до наметового містечка під Верховною Радою “проводити слідчі дії”, активісти чинили опір та палили шини.

Перші намети біля парламенту виникли у жовтні після великого протесту під час акції на підтримку “Великої політичної реформи”.

Згодом більша частина активістів відмежувалася від нього.

Раніше цього тижня – після сутички з поліцією – відмежувалася і партія Міхеіла Саакашвілі “Рух нових сил”, яка раніше брала активну участь у протестах.

Внаслідок сутичок під Верховною Радою між правоохоронцями та мітингувальниками за медичною допомогою звернулися 13 учасників акції та семеро співробітників поліції.Поліція каже, що у наметовому таборі знайшли дев’ять гранат РГД-5, запали, “коктейлі Молотова” та п’ять димових мін. У поліції заявили, що на території табору проводять слідчі дії за рішенням суду в рамках двох кримінальних проваджень: за фактом спроби захоплення “Жовтневого палацу”, інше – щодо подій 27 лютого біля ВР.Нардеп Єгор Соболєв повідомляв, що під час штурму табору у ньому перебувало від 70 до 100 осіб, усіх було затримано та доправлено до поліції. Після подій під Радою дев’ять протестувальників доправили до лікарень, один з них у важкому стані, повідомляв рух “Визволення”.Силовики затримали понад 100 людей, які чинили спротив співробітникам поліції. Мітингарі уточнили, що найбільше постраждали жінки та пенсіонери, які прийшли підтримати протестувальників.Табір все ж демонтували, хоча поліція казала, що прийшла не за цим. У суботу в таборі перебували кілька десятків активістів.Попри те, що 1 березня Верховна Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд, мітингарі не полишали наметове містечко. Ухвалення цього проекту було головною вимогою учасників протесту.

http://www.bbc.com/ukrainian/features-43271948

Реклама

Зараз обговорюють