Зв'яжіться з нами

Новини Азії

США використали новий тип ракет під час атаки по Сирії, – ЗМІ

Опубліковано

від

Вночі 14 квітня США, Великобританія та Франції здійснили військову операцію в Сирії у відповідь на здійснену хімічну атаку урядовими силами Сирії. Журналісти опублікували фото ракет, які США використали для військового удару.

За інформацією видання The Drive, під час операції у Сирії, яка відбулась ночі 13-14 квітня ВПС США використали новий тип ракет – AGM-158 JASSM. Про це пише Громадське радіо.

“Ми отримали ексклюзивне фото, на якому (бомбардувальник – ред.) B-1B, вірогідно, використовує (крилаті ракети – ред) JASSM. Це перше використання цих ракет в бойових умовах”, – прокоментували фото журналісти The Drive.

Зазначається, що вартість однієї ракети складає близько 700 тисяч доларів.


Американські ракети JASSM/thedrive.com

У результаті військової операції США та союзників було уражено об’єкти, що мають стосунок до програми сирійського уряду щодо використання хімічної зброї. При цьому жоден із російських об’єктів у Сирії не постраждав.

24tv.ua

Реклама
Коментарі

Новини Азії

Ізраїль пригрозив вдарити по російських С-300 у Сирії

Опубліковано

від

Від

Ізраїль може вдарити по російських системах протиповітряної оборони С-300 у Сирії, якщо вони будуть використані проти Ізраїлю.

Про це заявив міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман, повідомляє Haaretz.

“Для нас важливо, щоб збройні оборонні системи (С-300 – ред.), які росіяни постачають до Сирії, не використовувалися проти нас. Якщо вони будуть задіяні проти нас, ми діятимемо проти них”, – сказав він.

Як зазначається, Ліберман заявив про це після опублікування у російській газеті “Комерсант” інформації про те, що РФ незабаром надасть режиму Башара Асада системи протиповітряної оборони С-300.

ukrinform

Продовжити читання

Новини Азії

Японія та Канада домовилися про взаємне використання військового майна

Опубліковано

від

Від

Канада уклала із Японією угоду, яка дозволить збройним силам двох країн взаємно використовувати військове майно.

Про це повідомив міністр оборони Канади Харджит Саджан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Підписання цієї угоди свідчить про рішучий намір зміцнити співпрацю між Збройними силами Канади та Силами самооборони Японії, підвищивши їх сумісність. Угода демонструє нашу зацікавленість як парнерів-однодумців у співпраці заради досягнення спільних цілей у азійсько-тихоокеанському регіоні та поза ним», – сказав Саджан.

У міністерстві закордонних справ Канади пояснили, що Угода про придбання і перехресне використання дозволить Збройним силам обох країн «обмінюватися продуктами та послугами, такими, як: їжа, вода, пальне, ремонтні послуги, запасні частини та складові, транспорт, одяг, комунікаційні й медичні послуги, – використовувати тренувальні та складські приміщення, а також морські та авіаційні порти». «Угода також посилить співпрацю між двома державами у разі необхідності подолання наслідків гуманітарних криз та природних катаклізмів, проведення миротворчих дій, і дозволить збільшити загальну співпрацю між партнерами», – зауважили у МЗС.

Додамо, що подібні угоди Канада вже має із Австралією, Південною Кореєю, США та кількома іншими союзниками по НАТО.

ukrinform

Продовжити читання

Новини Азії

Китайський безпілотний батискаф здійснив перше занурення (фото)

Опубліковано

від

Від

Перше занурення китайського безпілотного батискафа «Цяньлун-3» успішно завершено

Безпілотний батискаф китайської розробки «Цяньлун-3» 20 квітня успішно здійснив своє перше занурення.

Занурення почалося в 4:46 і закінчилося о 15:53. Максимальна глибина склала 3955 м, пройдена відстань – 24,8 км. Всі тестові завдання були успішно виконані.

 

Батискаф — глибоководна сталева камера, сферичної або сферично-циліндричної форми, з апаратурою для спостережень, досліджень на великій морській глибині і механізмами для самостійного пересування під водою (на відміну від батисфери, яку опускають на тросі). Застосовується, зокрема, для глибоководних досліджень та підводних робіт.

Винахідник першого батискафа — Огюст Пікар.

 

glavcom.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють