Зв'яжіться з нами

Озброєння

США розгорнули сучасну протиракетну систему THAAD в Ізраїлі

Опубліковано

від

Сполучені Штати вперше розгорнули в Ізраїлі високотехнологічну систему протиракетної оборони THAAD, підкресливши спільну разом з ізраїльською стороною стурбованість розвитком ракетних програм в Ірані.

Про це повідомило в понеділок американське інформагентство АР.

“Батарея THAAD, яка доставлялася (до Ізраїлю – ред.) зі США та Європи, прибула в понеділок на базу ВПС на півдні країни”, – підтвердив у понеділок журналістам представник ізраїльської армії Джонатан Конрікус.

Ізраїль вже має розвинуту багаторівневу систему протиракетної оборони, здатну перехоплювати великий діапазон ракет противника – від далекого до ультракороткого радіусу дії. Натомість американська система THAAD, яка спеціалізується головним чином на перехопленні балістичних ракет, посилить систему ПРО держави.

Американські військові, зі свого боку, зауважили, що розгортання системи THAAD підтверджує “тривалу прихильність Сполучених Штатів регіональній безпеці Ізраїлю” та демонструє, що американські сили можуть “реагувати швидко й непередбачувано на будь-яку загрозу в будь-якому місці”.

Ізраїльське керівництво неодноразово висловлювало занепокоєння з приводу ракетної програми Ірану, а також величезного арсеналу ракет Хезболли в сусідньому Лівані.

ukrinform

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють