Зв'яжіться з нами

НАТО

США планують масштабні зміни в НАТО

Опубліковано

від

Сполучені Штати Америки на саміті НАТО 11-12 липня у Брюсселі виступлять з важливими ініціативами щодо зміцнення оборони Альянсу. Про це заявив помічник державного секретаря США з європейської і євразійської політики Весс Мітчелл у Брюсселі, повідомляє фейсбук Україна – Солідарність – НАТО.

«Наближаючись до саміту НАТО наступного місяця, ми готуємо один з найбільш масштабних порядків денних за попередню історію Альянсу. На додаток до питання розподілу фінансового тягаря, цей порядок денний включатиме два інших суттєвих питання: зміцнення оборони і спроможності НАТО до стримування, а також розширення дій у боротьбі з тероризмом та забезпечення стабільності на півдні», – заявив помічник держсекретаря США.

Мітчелл повідомив, що на саміті Сполучені Штати оприлюднять ініціативи з покращення стану готовності та мобільності збройних сил НАТО, а також процесу ухвалення рішень.

Він наголосив, що США закликають європейських союзників до єдності у своїй багатосторонній відповіді викликам. Окрім цього, зазначив американський дипломат, на саміті обговорюватимуться питання протидії тероризму в Афганістані, започаткування нової місії в Іраку, а також відповіді НАТО на гібридні загрози та кіберзагрози.

«Ми закликаємо наших союзників бути стратегічними гравцями та сприймати ці та інші безпекові виклики серйозніше, ніж це було раніше», – заявив Мітчелл.

Народна армія, na.mil.gov.ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють