Зв'яжіться з нами

Новини України

США передали Україні медобладнання для постраждалих від наземних мін

Опубліковано

від

Військова та гуманітарна допомога з розмінування рятує життя, зазначили у посольстві.

Полковник Сухопутних військ Сполучених Штатів Америки Роберт Пітерс передав українській стороні медичне обладнання для військових. Про це повідомляє у четвер, 11 квітня, посольство США в Києві на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

“Від імені США, полковник Роберт Пітерс передав медичне обладнання для підтримки зусиль військових з ліквідації небезпек наземних мін та допомоги тим, хто постраждав від них в Україні. Безпосередня військова та гуманітарна допомога з розмінування рятує життя українців”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 9 квітня у Донецькій області у “сірій зоні” під час розмінування загинув сапер, ще двоє дістали важкі поранення. Підрив саперів на невідомому вибуховому пристрої було кваліфіковано за ч. 3 статті 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу.

Зазначимо, згідно зі звітом Міжнародного руху за заборону протипіхотних мін, Україна входить до числа країн з високою смертністю від розриву протипіхотних мін. Через бойові дії схід України перетворюється на найбільш замінований регіон у світі. На думку експертів, один рік війни рівнозначний 10 рокам роботи з розмінування “забруднених” територій.

dt.ua

Зараз обговорюють