Зв'яжіться з нами

Новини України

США направят в Минобороны Украины советников по кибербезопасности и стратегическим коммуникациям

Опубліковано

від

Накануне прибыл старший стратегический советник, задача которого – обеспечить координацию оборонной реформы.

Еще два советника из США прибудут в Украину в текущем году, сообщил иностранный советник Министерства обороны Украины от США Стивен Сильверштейн.

“Мы хотим направить в Украину советников по кибербезопасности и стратегическим коммуникациям. Мы внимательно изучаем Оборонный стратегический бюллетень, чтобы увидеть, какая сфера еще не прикрыта советником… Специалист по кибербезопасности крайне необходим из-за высокой активности агрессора. Мы сейчас в процессе поиска такого советника. Это большая инвестиция в человеческий ресурс”, – сказал Сильверштейн в интервью агентству “Интерфакс-Украина”.

Он рассказал, что недавно в Украину из США прибыл старший стратегический советник, его задача – обеспечить координацию всего процесса оборонной реформы.

“Уже состоялась его встреча с генералом Петренко [заместитель министра обороны Украины по вопросам европейской интеграции генерал-лейтенант Анатолий Петренко]”, – сказал Сильверштейн.

Как писало агентство Українські Новини, по состоянию на март 2017 года при Министерстве обороны Украины и Генеральном штабе Вооруженных Сил Украины работали 39 (включая 5 стратегических советников высокого уровня) иностранных советников от таких стран: Великобритании, Королевства Дании, Канады, Литовской Республики, Королевства Нидерландов, Федеративной Республики Германии, Королевства Норвегии, Республики Польши, США, Венгрии и Чешской Республики.

Стивен Сильверштейн работает советником по вопросам оборонного бюджета в департаменте финансов Минобороны Украины.

lb.ua

Реклама
Коментарі

Новини України

У “морському позові” України проти Росії не фігурує захоплений у Криму флот

Опубліковано

від

Від

Захоплений Росією український флот в Криму після окупації півострова не фігурує в позові України проти Росії про порушення нею Конвенції ООН з морського права.

Про це 19 лютого повідомила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль в ефірі “5 каналу”.

“Там не фігурує питання ніякої військової техніки, оскільки ми також робили свої застереження, що ця конвенція не поширюється на військові питання. Крім того, є ще конвенція 1907 року, яка визначає право ведення сухопутної війни, і за нею держава-окупант, в принципі, несе відповідальність тільки за майно, яке не пов’язане зі зброєю”, – заявила Зеркаль.

За словами міністра, стосовно зброї “питання виведене за рамки міжнародного права”.

“Якщо говорити про те, що ми там втратили кораблі, ми можемо розраховувати на якусь компенсацію, то це може розглядатися потім тільки в рамках якоїсь реституції, пов’язаної з окупацією, агресією, з іншими діями на території України”, – наголосила Зеркаль.

19 лютого Україна подала до Міжнародного трибуналу ООН меморандум про порушення Росією положень Конвенції ООН з морського права.

Відповідне розпорядження підписав президент Петро Порошенко, інформує прес-служба глави держави.

Відповідно до документу, захищати інтереси України буде заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

gazeta.ua

Продовжити читання

Новини України

Російські винищувачі бомбили цілі в окупованому Криму

Опубліковано

від

Від

У середу, 20 лютого, авіація Південного військового округу Росії на навчаннях провела бомбометання на кримському полігоні Опук.

Про це інформує “Крим. Реалії” з посиланням на начальника відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту В’ячеслава Трухачова.

Ці навчання стали першими у 2018 році. За даними, у планових льотно-тактичних навчаннях брали участь щонайменше 10 екіпажів літаків Су-27 і Су-30.

У рамках планового льотно-тактичного навчання екіпажі винищувачів СУ-27 і СУ-30 нанесли точні бомбові удари по мішеневим позиціях,
– зазначив Трухачов.

Вони скидали бомби по встановлених на полігоні мішенях, які наче були командними пунктами і вогневими точками умовного противника.

24tv.ua

Продовжити читання

Новини України

Стратегічний безпілотник США провів розвідку на Донбасі – ЗМІ

Опубліковано

від

Від

Стратегічний безпілотник ВПС США RQ-4B зробив багатогодинний розвідувальний політ над лінією розмежування на Донбасі.

Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на моніторингові дані західних авіаресурсів.

Безпілотник курсував над лінією розмежування з півночі на південь близько 12-ти годин, не перетинаючи її. Розвідник здійснював політ на висоті близько 16 тисяч метрів і швидкості 600 км на годину. Близько 20:00 він покинув повітряний простір над Донбасом.

Відзначається, що з урахуванням можливості ведення розвідки на глибину до 300 км безпілотник міг вести спостереження за всією територією “Л/ДНР” і більшості прикордонних областей Росії.

Це не перший політ безпілотника в районі окупованих територій України. 11 лютого RQ-4B Global Hawk здійснив розвідувальний політ вздовж лінії розмежування на Донбасі і біля узбережжя окупованого Росією Криму.

Всього з початку року американські безпілотники здійснили не менше 11 таких польотів.

nv.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють