Зв'яжіться з нами

Новини Азії

«SINGAPORE AIRSHOW 2018»

Опубліковано

від

Результати «SINGAPORE AIRSHOW 2018» показали, що програми співпраці з Саудівською Аравією можуть виявитись вигідними для авіакосмічної промисловості України та Китаю.

Про це повідомляє Jane’s за результатами роботи авіасалону SINGAPORE AIRSHOW 2018.

За даними видання, Королівство Саудівська Аравія вже замовило китайський БПЛА Wing Loong II UAV (САIG), а літак Ан-132 «Антонов» є спільною розробкою України та Саудівської Аравії.

Як відзначають в Jane’s, великою програмою Саудівської Аравії, до реалізації якої залучено іноземного постачальника, є транспортний літак Ан-132 «Антонов». Він є наступником Ан-32 (за класифікацією НАТО – ‘Cline’) розробки ДП «Антонов» у сегменті двомоторних транспортних літаків та має схожу зовнішність, проте, обладнаний двигунами західного виробництва.

Літак розроблено ДП «Антонов» у співпраці з КАСST – науково-технологічним центром Короля Саудівської Аравії Абдулазіза та з залученням Саудівської компанії Taqnia Aeronautics.

Серед постачальників обладнання для програми – Pratt & Whitney Canada, General Electric, Honeywell, Liebherr та Hamilton Sundstrand.

180210 singapore 0

Літак Ан-132 під час демонстраційного польоту на авіасалоні Paris Air Show 2017. Ан-132, який є наступником Ан-32, оснащений західними двигунами та розробляється «Антоновим» у співпраці з Саудівською авіакосмічною промисловістю. Фото Бенуа Дене

Як повідомляє Jane’s, Збройні сили Саудівської Аравії також зацікавила продукція китайської Авіапромислової групи Ченджу (CAIG) – безпілотні літальні апарати (БПЛА) Wing Loong I та II, які вперше було представлено в Сінгапурі. Пустельне королівство ще торік розмістило замовлення на реактивний літак Wing Loong II, що стало для китайської компанії значною перемогою.

«Ця угода фактично має подвійну вигоду», – поділився з Jane’s один із військових аналітиків, що спеціалізується азійському регіоні. «По-перше, це отримання замовлення від країни, яка раніше купувала все виключно в США та Великобританії. По-друге, замовлення було зроблене навіть раніше, ніж літальний апарат пройшов сертифікацію, що вважається великою ознакою схвалення».

defence-ua.com

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють