Зв'яжіться з нами

Збройні сили України

Шведські військові сапери цікавляться бойовим досвідом участі в АТО своїх українських колег

Опубліковано

від

8 листопада, в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, який дислокується в місті Кам’янець-Подільський, з офіційним візитом перебувала делегація Збройних сил Королівства Швеція.

Гості із Швеції ознайомилися із діяльністю Центру, його навчально-матеріальною базою та ходом навчального процесу. Під час зустрічі сторони обговорили ряд питань, які становлять взаємний інтерес, зокрема — розглянули перспективу надання Центру розмінування матеріально-технічної допомоги для підготовки особового складу.

Професійну зацікавленість у колег з Королівства Швеція викликав бойовий досвід участі особового складу Центру розмінування в антитерористичні операції, виявлення там СВП (саморобні вибухові пристрої), їх технічні характеристики, способи встановлення та керування, а також питання протидії СВП в цілому.

Іноземні військові високо оцінили рівень навчальної матеріально-технічної бази Центру, якість проведення фахових занять та рівень підготовки інструкторів.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Центру розмінування, підполковник Олег Гаврилюк подякував гостям за візит та теплі слова підтримки на адресу Збройних Сил України в такий нелегкий для країни час. Також офіцер висловив сподівання щодо зміцнення, розширення двосторонньої співпраці та приєднання в найближчій перспективі Збройних Сил України до інформаційної системи з розмінування та вибухонебезпечних предметів EOD-IS.

mil.gov.ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють