Зв'яжіться з нами

АТО

“Шкільне перемир’я” порушено

Опубліковано

від

Бойовики незаконних збройних формувань не дотримуються оголошене “шкільний перемир’я” – вчинили 2 обстрілу позицій Збройних сил України у зоні проведення Антитерористичної операції, повідомив речник штабу АТО Анатолій Стельмах.

“Вже з початку цієї доби у нас зафіксовано два обстріл наших позицій – це, зокрема, поблизу населених пунктів Талаківка та Зайцеве. Поблизу Талаковки в результаті збройного протистояння один наш військовослужбовець вже загинув”, – заявив Стельмах в ефірі каналу “112.Україна”.

Як повідомлялося, за результатами засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську 23 серпня було оголошено про введення з 25 серпня режиму припинення вогню у зв’язку з початком навчального року. Так зване “шкільне перемир’я” став вже 11-м з початку війни в Донбасі.

Увечері у вівторок, 22 серпня, відбулася телефонна конференціяпрезидентів України, Франції, Німеччини та Росії, за наслідками якої було зроблено спільну заяву. Глави держав “Нормандської четвірки” висловили рішучу підтримку рішенню Тристоронньої контактної групи оголосити в зоні АТО черговий режим припинення вогню у зв’язку з початком навчального року.

У червні Тристороння контактна група із врегулювання конфлікту в Донбасі домовилася про так зване “хлібному перемир’я”на час збору врожаю з 24 червня по 31 серпня.

dt.ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють