Зв'яжіться з нами

Відео

Що являє собою найкращий український танк «Оплот»

Опубліковано

від

Україна позиціонує «Оплот» як кращий вітчизняний танк. Коштує один такий танк 120 мільйонів гривень. У його виробництві задіяно близько 100 українських підприємств. Правда, у збройних силах досі його немає. Замість цього ми експортуємо «Оплот» за кордон. Що являє собою кращий в Україні танк і чи потрібен він армії – в матеріалі Громадського.

Реклама
Коментарі

Відео

Легкі, дешеві і точні: де створюють українські гвинтівки

Опубліковано

від

Від

Зброяр — приватна українська компанія, що спеціалізується на виробництві високоточних спортивно-мисливських гвинтівок.

Компанія «Зброяр» заснована в 2007 році, як спеціалізоване малосерійне виробництво високоточних спортивно-мисливських гвинтівок. Відомою компанія стала завдяки своїй гвинтівці Z-008.

З появою в асортименті самозарядних карабінів (за схемою Стоунера) Z-15 і Z-10 компанія «Зброяр» зазнала змін. Був збільшений штат співробітників, збільшили ступінь локалізацій вироблених гвинтівок.

Реформування компанії триває і зараз, розширено склад КБ, збільшено виробничі потужності. Кардинально реформована служба контролю якості.

Продовжити читання

Відео

Ексклюзивне відео нового українського вертольота “Надія”

Опубліковано

від

Від

vokinburt.livejournal.com

МСБ-2 — український багатоцільовий гелікоптер, створений ПАТ «Мотор Січ» на основі Мі-2.

На вертоліт Мі-2МСБ встановлюють сучасний двигун АІ450М (розроблений ДП «Івченко-Прогрес» і виробляється на ПАТ «Мотор Січ») потужністю 465 к.с., частково встановлена нова авіоніка, що кардинально відрізняє його від Мі-2. Це абсолютно інша машина за всіма характеристиками: шуму, паливної економічності на висоті, вантажопідйомність стала в рази вище. Максимальна швидкість – 250 км на годину.

Продовжити читання

Відео

PROвійсько 12.08.2017

Опубліковано

від

Від

Підступні дії ворога на Маріупольському напрямку, нові стандарти харчування та як проходять курс підготовки бійці 95-ї бригади в черговому випуску програми “ProВійсько”.

Продовжити читання

Зараз обговорюють