Зв'яжіться з нами

Новини України

Ракета “Грім”: відбулись важливі випробування та готовий конструкторський макет!

Опубліковано

від

На Міжнародній спеціалізованій виставці засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека 2018» Конструкторське бюро “Південне” показало демонстраційні ролики про польові випробування шасі бойової машини, випробування демонстратора бойової частини, а також збирання конструкторського макету бойової ракети!

Шасі було розроблене та виготовлене Харківським конструкторським бюро імені Морозова, його випробування здійснювалось на одному з загальновійськових полігонів:

;

Під час цих випробувань були підтверджені заявлені технічні характеристики шасі щодо прохідності бойової машини.

Нагадаємо, що самохідна пускова установка має незалежну торсіонну підвіску, подібну до тієї, що використовується на бронетранспортері БТР-4.

Відповідно до іншого продемонстрованого ролику вже відбулись випробування демонстратора відсіку бойового оснащення:

Скріншот з відео КБ “Південне”: Процес збирання демонстратора бойової частини Фото: Український мілітарний портал
Скріншот з відео КБ “Південне”: Демонстратор відсіку бойового оснащення перед випробуванням Фото: Український мілітарний портал.

Під час випробувань на демонстраторі спочатку відбулось зняття вибухом оболонки ракети:

Скріншот з відео КБ “Південне”: Випробування демонстратора відсіку бойового оснащення Фото: Український мілітарний портал

А згодом підрив заряду для метання демонстраторів касетних боєприпасів:

Скріншот з відео КБ “Південне”: Випробування демонстратора відсіку бойового оснащення Фото: Український мілітарний портал

Щодо готовності самої ракети то вже підготовлений конструкторський макет оперативно тактичної ракети:

Скріншот з відео КБ “Південне”: Підготовка до збирання конструкторського макету Фото: Український мілітарний портал
Скріншот з відео КБ “Південне”: Зібраний конструкторський макет оперативно-тактичної ракети до ОТРК Фото: Український мілітарний портал
Скріншот з відео КБ “Південне”: Встановлення конструкторського макету ракети ОТРК в пусковий контейнер Фото: Український мілітарний портал

Нагадаємо, що раніше відбулось випробування ракетного двигуна до ОТРК

Оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім» розробляється для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на дальностях від 50 до 280 км. Бойовий блок одноступеневої балістичної ракети проектується масою 480 кг. Бойова частина могла бути виконана за моноблочною або касетною схемою. Моноблочна схема використовує осколково-фугасну або проникаючу осколково-фугасну ампулу.

Бортова система управління ракети інерційна, комплектується системами навігації і наведення різного типу (радіолокаційними, оптико-електронними).

mil.in.ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють