Зв'яжіться з нами

Новини Європи

Президент Грузії закликав зміцнити обороноздатність через російську військову загрозу

Опубліковано

від

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі заявив про необхідність зміцнення обороноздатності країни на тлі військової загрози з боку Росії.

Про це він сказав на конференції з оборони і безпеки в Батумі, передає Інтерфакс-Україна.

“Грузія обов’язково повинна зміцнити обороноздатність, і ми це робимо. Ми проводимо реформи, щоб досягти своєї стратегічної мети, стати сумісними зі стандартами НАТО”, – заявив Маргвелашвілі.

При цьому він додав, що військові провокації залишаються “одним з механізмів російської політики”.

У свою чергу прем’єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі також зазначив, що агресивна політика Росії триває, і це виражається в таких процесах, як “поглинання окупованих територій”.

Нагадаємо, раніше уряд Грузії заявив, що підписана “угода про співробітництво” між Росією і окупованим нею Цхінвальським регіоном (Південною Осетією) є нічим іншим, як анексією грузинських територій.

nv.ua

Реклама
Коментарі

Новини Європи

Швеція переводить винищувачі на біопальне

Опубліковано

від

Від

За темпами впровадження і використання альтернативних, енергозбережних та «зелених» технологій Швеція входить до трійки лідерів у Європі. Країна переробляє практично всі власні тверді побутові відходи та навіть імпортує їх з інших країн. Однак така робота не обмежується цивільним сектором.

У рамках програми Євросоюзу з підвищення екологічності збройних сил, яка передбачає поступовий перехід до альтернативних джерел енергії, Швеція планує перевести на біопальне літаки ВПС. Минулого року міністерство оборони Швеції спільно з британською компанією GKN Aerospace провели спочатку наземне тестування, а згодом і випробний політ винищувача JAS-39 Gripen, заправленого виключно біопальним.
При цьому в двигун винищувача не було внесено жодних конструктивних змін. У польоті двигун бойового літака працював штатно.

До баків Gripen на час випробного польоту заливалося біопальне, що за своїми якостями повністю відповідає традиційному авіагасу. Воно виготовляється з очищенних спиртів і жирних кислот, після чого проходить додаткову каталітичну термічну обробку для поліпшення його характеристик до необхідного рівня.

Інф. «НА»

na.mil.gov.ua

Продовжити читання

Новини Європи

Российские вояки без опознавательных знаков перекрыли трассу в Беларуси, заброкировали людей и проводят “учения”. ФОТО

Опубліковано

від

Від

В социальных сетях появилась информация о странных действиях ВС России в Беларуси.

Очевидцы пишут, что армейские подразделения РФ перекрыли трасу Минск-Барановичи. В районе населенного пункта Береза размещены подразделения БПЛА. Официально — это учения

На опубликованных фото видна военная техника, армейские автомобили.

“Странности: солдаты без опознавательных знаков, номера техники закрашены, в эфире — тишина. Местных жителей не выпускают из населенных пунктов”.

Населенный пункт Береза расположен в около 100 км от украинской границы.

sprotyv.info

Продовжити читання

Новини Європи

ССО Білорусі та ВДВ РФ готуються до “ведення миротворчих дій в буферній зоні”

Опубліковано

від

Від

До Ульянівська (РФ) для участі в спільних батальйоно-тактичних навчань ВДВ ЗС РФ та ССО ЗС РБ прибув білоруський контингент, тема навчання “Підготовка російсько-білоруської батальйоно-тактичної групи в миротворчих діях. Ведення миротворчих дій в буферній зоні“, повідомляє МО Білорусі

Ці військові маневри відбуваються на фоні обговорень із залученням миротворчих сил західних країн на окуповану частину Донбасу.

В складі групи від Білорусі – офіцери управління ССО, активна фаза цих маневрів відбудеться з 19 по 22 березня.

mil.in.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють